Skocz do zawartości

Chwilowa utrata jakości dźwięku


Recommended Posts

Witam, w ostatnim tygodniu testowałem słuchawki Galaxy Buds 2, sprawowały się świetnie, aż po kilku dniach w trakcie słuchania nagle jakby coś się w nich przełączyło i utraciły diametralnie na jakości (brzmiały jak tańsze słuchawki) i po chwili wróciły do pierwotnej jakości. Lecz po około 30 sekundach problem znów się pojawił i działo się tak w kółko podczas słuchania, jakby co jakiś czas zmieniały jakość dzwięku. Myślałem, że to problem słuchawek, lecz później przetestowałem inne słuchawki - Liberty 3 pro. Po dwóch dniach działo się to samo. Czy problem może leżeć po stronie telefonu? Miał ktoś podobną sytuację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telefonie masz ustawienie kodeka. Ustaw preferencję jakości, a nie zasięgu. Prawdopodobnie przestawia Ci się samoczynnie na inny kodek przy zmianie odległosci sluchawek od tlf.

Ja mam sluchawki sony wiec  trochę inny model ale tak sobie myslę, że moze w apce sluchawek masz ustawiony jakiś automat, ktory dopasowuje Ci dźwięk do dźwieku otoczenia. Sprawdź.

Aha, nie doczytałem, że z innymi sluchawkami miałeś podobnie. Coś masz namieszane w telefonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...