Skocz do zawartości

audiowit

Uczestnik
 • Zawartość

  4 911
 • Dołączył

 • Ostatnio

O audiowit

 • Ranga
  Przyjaciel forum

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. ;). Tak, wiem percepcja i inne takie. I mamy do niedawna sceptyków, którzy usłyszeli beldena. Zeby nie było, ze szydzę. Ja się bardzo cieszę.
 2. A zasilające nie zmieniają? Za 2-3 lata o tym pogadamy jak teraz gadamy o beldenie
 3. Ten Lorenz el 84 to prawdopodobnie telefunken. Raczej napewno
 4. O przepraszam, wcale nie uważam rft za wybitne. A ecc83 mam tfk różnych rodzajów i te uważam za wybitne. A jeśli chodzi o 6p14p EB i K to nie wiem, które lepsze ale napewno ustępują philipsom i tfk.
 5. Nie poznaję Panów... Czyżbyśmy my audiofile słysząc różne voodoo rzeczy nie do końca byli chorzy na umyśle?
 6. Ja z rodziny el84 nie mam juz nic... :). Ale to jedna z moich ulubionych lamp.
 7. No to gratulacje, bo te lampy nawet w zestawieniu z zachodnimi el84 nie wypadają źle.
 8. No to gratulacje. Ja takie mialem ale już nie mam. Oprócz EB mialem też K. I nie wiem ktore " lepsze". Z doświadczenia jednak wiem, ze zaden zakład nie wyjmuje Ci z pudełka zbiorczego wszystkich lamp zeby je przymierzyć i dobrać w kwadry. Jakość musiała być, bo to EB. Czyli JAN po zachodniemu.
 9. Kwadra, to 4 lampy z tego samego roku, tej samej serii i o tych samych parametrach przy czym emisja, to nie jedyny parametr. To, ze z pudełka, to wiesz... Ale nie zaprzeczam, ze nie trafiają się okazję. Szczególnie ruskich, bo zachodnie już przebrane. Karol, przydźwięk nie musi być wadą projektową. U mnie ten sam pre, na tych samych lampach nie miałem przydźwięku. Zresztą ten przydźwięk pojawił się po jakimś czasie.
 10. 100-200zł kwadra 6p14p EB? Chyba 4 sztuki kazde z innej parafii. Mariusz widać, ze nie porownywałeś Marconi np z chińczykiem lub ruskim odpowiednikiem.
×
×
 • Utwórz nowe...