Skocz do zawartości

WiiM Mini + kolumny aktywne z USB Power


marcinc

Recommended Posts

Cześć,

Chciałbym skompletować zestaw WiiM Mini + para niewielkich kolumn aktywnych. Kolumny miałyby posiadać wyjście USB Power, którym mógłbym zasilić WiiM-a oraz wejście cyfrowym do sygnału z WiiM-a.

Zestaw będzie stał na biurku obok monitora, więc nie mogą być to kolumny zbyt duże. Zależy mi na wyjściu USB Power, aby uniknąć podłączania dodatkowego zasilacza do WiiM-a. Mile widziane, choć niekonieczne, drugie USB do podłączenia sygnału z kompa.

Zauważyłem, że takie możliwości mają kolumny Argon Audio Fenris A4 tj. wyjście "USB Power 0.5A max" + optyk. Brakuje im tylko portu USB na sygnał z kompa, ale bez tego przeżyję.

Dwa pytania:

  1. Czy ktoś jest w stanie potwierdzić, że taki połączenie będzie działać, tj. WiiM wetknięty w USB Power oraz optyka?
  2. Czy można lepiej aniżeli z powyższymi Fenris-ami?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam!

Widzę, że Klipsche mają USB audio input, ale znowu brakuje im USB Power. Albo, albo... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, marcinc napisał:

Czy ktoś jest w stanie potwierdzić, że taki połączenie będzie działać, tj. WiiM wetknięty w USB Power oraz optyka?

Będzie działać.

23 minuty temu, marcinc napisał:

Czy można lepiej aniżeli z powyższymi Fenris-ami?

Rozważyłbym też Elac'i Connex. One mają USB Input i port USB coprawda podpisany update, ale wydaje mi się że napięcie w nim spokojnie obsłuży Wiim'a Mini - on wymaga mało bo około 0.22A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...