Skocz do zawartości

Kino Domowe 5.1, wybór i rozmieszczenie głośników


Recommended Posts

Napisano (edytowany)
5 godzin temu, Butler napisał:

Możesz zrobić na ciasno amplituner w szafce.

Aż tak nie muszę go upychać, mogę mu dać całą wysokość szafki jak trzeba. Możliwe, że dałbym mu dużo miejsca a jak będzie problem to wtedy pomóc mu lepszą wentylacją.

5 godzin temu, Butler napisał:

Tu masz moje wstępne pomysły, teraz w niej mam wyłącznie konsole i akcesoria.

Tak z ciekawości: to wreszcie sama szafka nie dostała wentylacji, tak? Jak sobie radzi ten PS5 w tej szafce? Raczej nie ma zbyt wiele miejsca na "oddech" ;)

 

Ogólnie to też chcą coś upchnąć do szafki, bo jeśli na niej ma być głośnik centralny, amplituner i konsola to będzie się robić ciasno. Jeszcze gdzieś tam chyba muszę postawić na wierzchu router i w przyszłości jakiś NUC (Nettopy/Mini-PC). Wtedy taka szafka 180cm wcale taka szeroka nie jest. Teraz wiedząc to pewnie bym tak robił zmiany lokatorskie mieszkania aby ta ściana była z 1m szersza 😄

Edytowano przez kuchar90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kuchar90 napisał:

Tak z ciekawości: to wreszcie sama szafka nie dostała wentylacji, tak? Jak sobie radzi ten PS5 w tej szafce? Raczej nie ma zbyt wiele miejsca na "oddech" ;)

Finalnie wentylacji nie robiłem. A PS5 radzi sobie bez problemu, mam go dosuniętego w przeciwległą stronę wylotu. Powietrze wypycha na prawo gdzie ma sporo miejsca na ujście. Jest ok. Korektę zrobiłem niżej i zamieniłem miejscami konsole bo całe ciepło z Xbox szło na NS, też już ok.

1 godzinę temu, kuchar90 napisał:

Ogólnie to też chcą coś upchnąć do szafki, bo jeśli na niej ma być głośnik centralny, amplituner i konsola to będzie się robić ciasno. Jeszcze gdzieś tam chyba muszę postawić na wierzchu router i w przyszłości jakiś NUC (Nettopy/Mini-PC). Wtedy taka szafka 180cm wcale taka szeroka nie jest. Teraz wiedząc to pewnie bym tak robił zmiany lokatorskie mieszkania aby ta ściana była z 1m szersza 😄

Troszkę nieaktualna fotka (sprzętowo i organizacyjnie), ale u mnie elektronika jest w tylnym prawym rogu pokoju.

20230116_224318.jpg.a5921f134d5bce3d22f47521fc6677e3.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...