Skocz do zawartości

Pomoc przy zakupie Gramofonu


Angeeel

Recommended Posts

11 godzin temu, Fandiscopolo napisał:

Brak basu z plyt gramofonowych....co za belkot!!!!

Poczytalem o PLX 1000 bo chyba go postawie zamiast Duala,no chyba ze sie zabiore wreszcie za budowe plinty.Tak wiec wystepowal,nie wiem czy caly czas ma to miejsce,problem z luzem lozysk ramienia.Poprawienie fabryki ponoc jest bardzo latwe i szybkie.

Osobiscie zamiast zabaw w kable (tak na poczatek!) proponuje zakup pre gramofonowego i podlaczenie do czegos lepszego niz piec wielozadaniowy Onkyo w ktorym pre bedzie na pewno slaaabe.

Rozumiem a jaki przedwzmacniacz gramofonowy możecie polecić ?.

Ja osobiście natknęłem się i zacząłem czytać o Cambridge Audio ALVA DUO i wydaje mnie sie spoko tylko, że nie mogę znaleźć w kolorystyce czarnej co o nim myślicie ?. 

Czy lepiej pójść w coś innego, dajcie znać, dzieki.

Angeeel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Angeeel napisał:

Rozumiem a jaki przedwzmacniacz gramofonowy możecie polecić ?.

Ja osobiście natknęłem się i zacząłem czytać o Cambridge Audio ALVA DUO i wydaje mnie sie spoko tylko, że nie mogę znaleźć w kolorystyce czarnej co o nim myślicie ?. 

Czy lepiej pójść w coś innego, dajcie znać, dzieki.

Angeeel

W podobnej cenie kupisz Audiokultura Iskra 1. Możliwości zdecydowanie większe nić w przypadku ALVA DUO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AutoPirat napisał:

ten pierwszy, droższy, to posiada już wbudowany

Masz na myśli, że Technics SL-1500C posiada wbudowany przedwzmacniacz już w sobie i nie trzeba kupować osobno, oddzielnie przedwzmacniacz to jak by to miało miejsce przy Pioneer DJ PLX-1000. 

To może Technics SL-1500C byłby lepszym wyborem.

Angeeel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...