Skocz do zawartości

Pierwszy zestaw mini stereo - problem z wyborem


Camelus

Recommended Posts

Cześć,

Przymierzam się do zakupu mini wieży/zestawu stereo w prezencie dla syna na 18kę :). Trochę mam zgryz, bo poprzeglądałem trochę oferty i z gotowych wież za dużego wyboru nie ma - ale do rzeczy. Z wymagań co musi być:
- napęd CD
- USB na froncie
- bluetooth

Budżet ok. 3 tys PLN (bez kabli), sprzęt raczej wolałbym nowy/outlet niż używki - da się coś sklecić w tym budżecie?

Rok temu pewnie zamówiłbym Pianocrafta 570 i byłoby po problemie, ale teraz niestety tych modeli już nie ma. Taki Magnat MC200 znowu nie ma USB. Z mini wież to ewentualnie Panasonic SC-PMX802 - ten ma wszystko niby co ma być - tylko nie wiem na ile jest wart swojej ceny.
Gdzieś jeszcze pojawiają się podstawowe Pianocrafty 370 - tutaj ewentualnie wymieniłbym głośniki np. na Elac Debut B5 (i kable głośnikowe też ;) ) - i pewnie na jakiś czas by wystarczyło.
Przeglądałem forum, ponoć rozwiązania sieciowe/bezprzewodowe w wieżach Denona są takie sobie - ktoś ma tutaj doświadczenie?

No chyba, że coś się poskłada z podstawowych klocków w tym budżecie - będę wdzięczny za sugestie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wolałbyś sprzęt nowy, ale tu masz stan "jak nowy" za 2800 zł.

A ta 670 "wciąga nosem" wspomnianą przez Ciebie 570-kę.

https://www.olx.pl/d/oferta/yamaha-pianocraft-cd-nt670-i-a-670-CID99-IDZECdP.html

Niestety nowego takiego sprzętu już raczej nigdzie nie dostaniesz.

Z  "podstawowych" klocków jak piszesz, to w 3 tysiąch cały zestaw z CD, USB, ciężko będzie Ci coś znaleźć. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tomasz S. napisał:

Napęd CD czy USB na froncie trochę komplikuje sprawę. To wymagania dla wygody 18 latka czy raczej Twoje ? ;) Inaczej można by złożyć coś jak Wiim Amp + fajne podstawki.

To nie moje wymagania, tylko właśnie 18 latka - ja bym osobiście zrezygnował z bluetootha :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, poszperałem trochę i znalazłem coś co być może załatwiłoby sprawę.

Wzmacniacz Yamaha R-S202D. Załatwia sprawę bluetootha, tylko nie wiem czy warto pchać się w ten klocek - jeszcze poszukam opinii
CD Yamaha CD-S303. Załatwia sprawę CD i USB.

Do tego kolumny podstawkowe (widzę, że jest kilka tematów obok, to popatrzę :) ). No i wtedy w miarę mieszczę się w budżecie.

Miałoby to sens?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...