Skocz do zawartości

Słuchawki do grania do PS5


Recommended Posts

Hej, nadszedł czas na zmianę słuchawek do grania, szukałem szukałem coś znalazłem ale potrzebuje pomoc fachowców. Budżet 500 - 600 zł. Znalazłem coś takiego STEELSERIES Arctis Nova 5P Wireless ale jedna z osób powiedziała, że dużo lepsze są tańsze Baseus AeQur GH02. I teraz pytanie do Was co Wy o tym myślicie? Może coś innego? Najbardziej chodzi o odgłosy wokół kroki, skąd ktoś idzie itp :) 

Z góry bardzo dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2024 o 11:08, 19Marcin20 napisał:

Hej, nadszedł czas na zmianę słuchawek do grania, szukałem szukałem coś znalazłem ale potrzebuje pomoc fachowców. Budżet 500 - 600 zł. Znalazłem coś takiego STEELSERIES Arctis Nova 5P Wireless ale jedna z osób powiedziała, że dużo lepsze są tańsze Baseus AeQur GH02. I teraz pytanie do Was co Wy o tym myślicie? Może coś innego? Najbardziej chodzi o odgłosy wokół kroki, skąd ktoś idzie itp :) 

Z góry bardzo dziękuje.

Cześć,

Czy zależy Ci aby te słuchawki łączyły się po BT czy w jakiś sposób miałyby łączyć się po kablu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, 19Marcin20 napisał:

Cześć, bez różnicy zależy mi na jakości dźwięku w grze i z tego co mi mówiono Baseus są lepsze ale czy jest tak faktycznie??

Nie mamy w ofercie tych słuchawek więc się nie wypowiemy ale proponuję zwrócić uwagę na typowo gamingową słuchawkę, czyli:

Audeze Maxwell wersja dla Playstation

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-gamingowe/maxwell-playstation.html

To jest dopiero kocur!

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...