Skocz do zawartości

Jakie audio ? Pod tv i muzykę . Pytanie o wzmacniacz


konradzzzzz

Recommended Posts

Dzień doby 

Kino domowe już mam więc tym razem potrzebuje jakiś zestaw by podłączyć pod telewizor i posłuchać muzyki 

subwoofer mam Monitor audio gold W15 został mi z kina domowego tam wymieniłem na większy więc chciałbym go tutaj wykorzystać i myślę dokupić  Głośniki 2 sztuki Monitor audio Gold 100 

Więc byłby zestaw stereo z subem  tylko czym to napędzić jakieś pomysły ? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie pokój jest 35 M2 więc czy wogule monitory goldy 100 z tym subem wystarcza ? Nie chcę grać głośno bardzo od tego mam salkę kinowa ale jednak żeby znów nie było za cicho ? I jak to jest wzmacniaczem bo jak będę oglądał film to tv muszę podłączyć z wzmacniaczem przez kabel optyczny a suba jak ? Kablem RCA przez wyjścia preaut ?  Widzę też wzmacniacze typu wiim on ma wyjście sub ale czy on dekoduje ścieżkę dźwięku która została nagrana filmie dla suba ?  Myślałem też o wzmacniaczach arcama nie zagrają lepiej niż ten Cambridge ? Bo w kinie domowym przeszlem z Cambridga na arcama i to była dobra decyzja 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystraczą. Bo to wydajny subwoofer a Gold 100 gra świetnie góra i średnica. Da rady w takiej powiechni

Faktycznie EVO 150 będzie tu dobrym kompanem. Także Lyngdorf albo Arcam SA30 jesli jeszcze znajdziesz.

10 godzin temu, konradzzzzz napisał:

W sumie pokój jest 35 M2 więc czy wogule monitory goldy 100 z tym subem wystarcza ? Nie chcę grać głośno bardzo od tego mam salkę kinowa ale jednak żeby znów nie było za cicho ? I jak to jest wzmacniaczem bo jak będę oglądał film to tv muszę podłączyć z wzmacniaczem przez kabel optyczny a suba jak ? Kablem RCA przez wyjścia preaut ?  Widzę też wzmacniacze typu wiim on ma wyjście sub ale czy on dekoduje ścieżkę dźwięku która została nagrana filmie dla suba ?  Myślałem też o wzmacniaczach arcama nie zagrają lepiej niż ten Cambridge ? Bo w kinie domowym przeszlem z Cambridga na arcama i to była dobra decyzja 

Ale moment to ma być osobny system czy sprzęgnięty z Twoim kinem? Bo teraz nieco mieszasz.

Wiim amp nie dekoduje sygnały kinowego. Jak każdy inny wzmacniacz stereo. Jak puszisz sygnał stereo dzwiek bedzie. Jak multikanałowy to bedzie pisk albo nic.

Tego suba możesz podłączyć pod łącza sub, pre out itp w wzmacniaczu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...