Skocz do zawartości

Słuchawki/zestaw słuchawki + dac/amp do 1000zł (do gier i muzyki)


Recommended Posts

Witam,

Proszę o pomoc w doradzeniu słuchawek (i ewentualnie jakiś dac/amp) do max 1000zł. Interesuje mnie przede wszystkim szeroka scena (głównie pod gry), dosyć neutralny dźwięk bez basu tłumiącego wszystkie inne tony (z małym ale, ponieważ w odtwarzaczach lubię na moich aktualnych Viro Plus USB zwiększyć delikatnie wysokie i niskie tony czy zmniejszyć środek, jak zwał tak zwał). Jestem raczej otwarty na słuchawki nauszne/dokanałowe (IEM czy jakoś tak), byle były w miarę wygodne przy długich sesjach, jak i ewentualny wzmacniacz może być na USB, USB-C lub klasycznie Jack 3,5mm. Za ewentualne błędy przepraszam, nie jestem ekspertem, ani nawet amatorem.

Z góry dziękuję :)).

Edytowano przez Bartłomiej04
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2024 o 19:52, Bartłomiej04 napisał:

Witam,

Proszę o pomoc w doradzeniu słuchawek (i ewentualnie jakiś dac/amp) do max 1000zł. Interesuje mnie przede wszystkim szeroka scena (głównie pod gry), dosyć neutralny dźwięk bez basu tłumiącego wszystkie inne tony (z małym ale, ponieważ w odtwarzaczach lubię na moich aktualnych Viro Plus USB zwiększyć delikatnie wysokie i niskie tony czy zmniejszyć środek, jak zwał tak zwał). Jestem raczej otwarty na słuchawki nauszne/dokanałowe (IEM czy jakoś tak), byle były w miarę wygodne przy długich sesjach, jak i ewentualny wzmacniacz może być na USB, USB-C lub klasycznie Jack 3,5mm. Za ewentualne błędy przepraszam, nie jestem ekspertem, ani nawet amatorem.

Z góry dziękuję :)).

Cześć,

Obowiązkowo, zerknij no i przesłuchaj sobie Audio Technice A550Z

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audio-technica-ath-a550z.html

Istnieje spora szansa, że właśnie trafisz w swój gust :)

ale obowiązkiem będzie dołożenie do nich wzmacniacza z DAC, który wyciągnie ich potencjał, a mianowicie 

Audioquest Dragonfly chociażby w wersji Black

https://www.tophifi.pl/sluchawki/wzmacniacze-sluchawkowe/audioquest-dragonfly-black.html

zachęcamy na testy :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...