Skocz do zawartości

Głośniki Revival Audio Sprint 4 + Wzmacmiacz audio Lyngdorf Tdai-1120 - co myslicie o takim zestawie?


FFiliPP

Recommended Posts

Witam ,

Do salonu połączonego z Kuchnią (27m2 część TV + 14m2 otwarta kuchnia) poszukuje zestawu stereo 2.1 z dobry basem do oglądania filmów i słuchania muzyki (głównie TV oraz muzyka EDM, eletro, rock).  Budżet: 15-20 tys zł.  Rozglądam sie juz drugi miesiąc i tym wiecej czytam tym bardziej głupieje dlatego proszę was tu troszke o wsparcie.

Własnie wróciłem z odsłuchu w sklepie Audio gdzie zapronowali mi poniższy zestaw:

Głośniki Revival Audio Sprint 4 +  Wzmacmiacz audio Lyngdorf  Tdai-1120

nie znam producenta ani tych głośników ani wzmacniacza stąd pytanie do was co o takim zestawie myślicie. Zależy mi na mocnym basie stad ewentualna rozbudowa o subwoofer wchodzi u mnie jeszcze w grę. iW sklepie wszystko było ok ale nie mialem zadnych innych zestawów do porównania stad prośba o waszą opinie dot. tego zestawu.

Zaznaczam ze nie jestem audiofilem.

Dziekuje za wszelką pomoc i wskazówki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako alternatywe mam jeszcze coś takiego:

Klipsch Reference Premiere RP-8000F II

+

Arcam SA30 - Inteligentny wzmacniacz zintegrowany klasy G

Cena jest praktycznie identyczna z zestawem z powyzszej wiadomości (Głośniki Revival Audio Sprint 4 + Wzmacmiacz audio Lyngdorf Tdai-1120)

 

Bardzo proszę o wasze opinie bo od nich zależy mój zakup. ja niestety na tych sprzętach sie kompletnie nie znam.

 

DZIEKUJE 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Wszystko zależy od Twojego gustu i preferencji co do brzemienia. Jak napiszesz nieco więcej o tym, to będziemy mogli konkretniej doradzić, bo w takim budżecie zestawów jest od groma. 

Zarówno Lyngdorfem, jak i SA30 możesz korygować brzmienie, co na pewno jest dużą zaletą. Revival Audio i Klipsche to całkiem odmienne style brzmieniowe, jedne są dość spokojne i kulturalne, a drugie to mocna V-ka z ostrzejszym podejściem. 

W takim budżecie jest wiele fajnych zestawów i głównie kierowałbym się swoim gustem :) Zachęcam do obejrzenia naszego filmu, gdzie też znajdziesz kilka propozycji z innymi kolumnami. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...