Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam szanownych użytkowników.

Wszedłem w posiadanie NOWGO  wzmacniacza Luxman LV 113. Jest to sprzęt vitage. Ale mimo , że jest fabrycznie nowy, jest klasa hi-end z 1988 roku. Czy jest mi potrzebne coś lepszego jeśli chodzi o wzmacniacze do sumy 7 tys. ? Gra fenomenalnie. Czy np. NAD c3050 zagrał by lepiej? Porady szukam drodzy audiofile :). Choć myślę , że niczego więcej mi nie trzeba. Będę wdzięczny za poradę.

Dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, RLC2 napisał:

Cześć 

A gdzie takie rzeczy jeszcze można znaleźć nowy LV-113 ciekaw jestem w jakich warunkach był przechowywany przez tyle lat? 

Możesz przesłać zdjęcia? 

Z jakimi kolumnami gra ten Luxman?

Jak doczekasz się na odpowiedz żartownisia, to daj znać, abyśmy nie przegapili tych interesujących informacji :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2024 o 06:27, RLC2 napisał:

Cześć 

A gdzie takie rzeczy jeszcze można znaleźć nowy LV-113 ciekaw jestem w jakich warunkach był przechowywany przez tyle lat? 

Możesz przesłać zdjęcia? 

Z jakimi kolumnami gra ten Luxman?

Cześć. Wyrwałem go na ebay-u . Wyprzedaż garażowa . Przyszedł do mnie ze Stanów. Gra z B&W 607 S2 Anniversary Edition i Indiana Line Nota 550X na froncie. Pięknie się zgrywają. Lepiej niż 4 x B&W. Zapakowany był oryginalnie , jeszcze się wygrzewał jak go odpaliłem. Do dziś pachnie po odpaleniu. :) Też nie wierzyłem , że może być nowy, że jest dużo lepszy niż NAD. :) Jak to gra...  Udało się złowić perłę, Ciepły jak lampowy. Ma moc.  Pozdrawiam :)

IMG_20240628_163342.jpg

IMG_20240628_164158.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2024 o 07:09, MMarek napisał:

Jak doczekasz się na odpowiedz żartownisia, to daj znać, abyśmy nie przegapili tych interesujących informacji :) 

Żartowniś odpisał, nie przegapcie . Liczyłem na radę jako laik ;) a tu tylko drwiny. Panowie.... Po radę tylko do was. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem Pozdrawiam. Szukajcie dobrych wzmaków a znajdziecie :) Polecam strony vintage.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Saxofon napisał:

Gra z B&W 607 S2 Anniversary Edition i Indiana Line Nota 550X na froncie. Pięknie się zgrywają. Lepiej niż 4 x B&W.

Czemu słuchasz muzyki na dwóch parach kolumn jednocześnie? 

1 godzinę temu, Saxofon napisał:

Zapakowany był oryginalnie ,

Zdjęcia tego Luxmana wyglądają dobrze. 

53 minuty temu, Saxofon napisał:

Nie wszyscy kłamią.

Nikt nie mówił że kłamiesz bardzo ciężko znaleźć nowy sprzęt fabrycznie zapakowany z roku 1988.

15 minut temu, Saxofon napisał:

Panowie.... Po radę tylko do was.

 Chętnie bym posłuchał twojego nowego/starego Luxmana 😉 Wtedy mógłbym coś napisać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...