Skocz do zawartości

voyager 200


norbertlimp

Recommended Posts

Polecamy je najpierw wygrzać a pozniej zapraszam do krótkiej recenzji o Twoim nowym zakupie
Mam je w domu kiedyś kupione..stoją długi czas nieużywane i czekam na recenzję kogoś innego:)

Skoro Ty je kupiles to chyba my powinniśmy zapytać..no jak tam po zakupie i co o tych kolumnach sądzisz..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhehe
Witam kolego, zdaję sobie sprawe że to dziwnie wygląda, ale dzisiaj zakupiłem te kolumny, wydały mi sie w atrakcyjnej cenie, a że były zadbane, ładne i oryginalne to sie skusiłem - szybka decyzja. Następnie na którymś forum wyczytałem nie za ciekawe rzeczy o nich, co mnie trochę zmartwiło, więc jestem tutaj i proszę o opinię. Wiem że już "musztarda po obiedzie", ale chciałbym utwierdzić swoje przekonanie dobrym zakupie.
Wiesz te kolumny sa używane, więc nie będę miał problemu z ich wygrzaniem icon_smile.gif
Co do wrażeń akustycznych postaram się coś opowiedzieć po odsłuchu, lecz obawiam się że dużo nie pomogę, mam dosyć krótki staż icon_wink.gif
Pozdrawiam, Busiek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiec skrótowo
- dźwięk potężny..ale lekko zmulony: kwestia wzmacniacza,żródła nagranych płyt itp itd.
- potrzebują dużych pomieszczeń do grania (w małych totalna kicha klapa itp itd)
- w kinie jako potężne fronty są bardzo ok - ekspresja grania , nawet w wersji filmu DVD z dzwiękiem 2.0 potrafią stworzyć iście kinowa atmosfere
(kiedyś ale to było dawno temu - oglądałem jakiś triller - była cisza był wieczor film grozy..jak w jednym momencie pierdykneły drzwi - to myśalełm, że dostałem zawału i padłem w pokoju) - także fronty ok
- w stereo to w zależności od źródła..tak jak pisałem
-grają raczej mocno wiec gatunki elektroniczne, jakieś tam hh i amrykański rap dynamiką powalą, w metalu również
- w delikatnych rytmach jest inaczej lekko przymulony dzwięk przez (łącznie) 4 przetworniki 8 calowe (ale zawsze możesz zmniejszyć na potencjometrze)
- wieczorem o cichym słuchaniu można zapomnieć .. słychać je w całym domu..z racji wielkości...

PS za ile je kupiłeś..pytam z ciekawości.. ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć, to żadna tajemnica. Kolumienki kosztowały mnie 430 zł + koszty wysyłki 70 zł = 500 zł. Używane, bardzo ładne, zadbane. Mi się to wydało warte uwagi więc kupiłem, szczególnie że od zaufanego sprzedawcy. Proszę oto link do aukcji:
http://www.allegro.pl/item610932332_glosni...rdzo_ladne.html
Zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale jak mówiłem wystarczyło mi zapewnienie sprzedającego że sprzęt jest godny polecenia, nie pierwszą rzecz od niego kupuję.
Cena uległa negocjacji.
Jak tylko w piątek kurier je przyniesie to odsłucham (z reguły słucham na direct) i napiszę jak mi to się podoba.
Dziękuje, pozdrawiam. Busiek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na polskie warunki, kiedyś Tonsil to była klasa. Ja też mam w jednym systemie głośniki Tonsila, bo uważam, że za to świetny dźwięk w stosunku do wydawanych pieniędzy. W tym przedziale cenowym trudno znaleźć lepsze głośniki. A Voyager tak jak mówili przedmówcy gra potężnym basem, posiadając lekko zamulony dźwięk (tak jakby za mgłą, albo grubą zasłoną). Mimo wszystko, jeżeli nie wymagasz od kolumn szczegółowości i dobrze kontrolowanego basu powinieneś być zadowolony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...