Skocz do zawartości

Jakie kolumny podstawkowe do wzmacniacza Emotiva-basx-TA-100 w sypialni 15 m2, przedni bass-reflex ?


wsiOk

Recommended Posts

47 minut temu, Nowy75 napisał:

Przepraszam za obsuwę. Nie cytowałeś ,więc nie otrzymałem powiadomienia . To mój pierwszy zestaw ,a zatem i kolumny ,stąd moja opinia może być subiektywna . Ogólnie po pierwszych problemach z ustawieniem ,gdy bas przykrywał całą resztę sytuacja się unormowała ,teraz mam wszystkie zakresy mniej więcej w równowadze . Po kolei: jestem zadowolony , nawet bardzo ,paczki  mają kopa , góra dżwięczy ,a co ważne nie jest męcząca ,żadnych kłujących ostrości nie zanotowałem,o średnicy powiem najmniej ,jest,ani wypchnięta ,ani wycofana,basu z pewnością nie brakuje,ale nie jest idealny . W moim odczuciu brakuje mu nieco zróżnicowania,pewne jego zakresy się rozlewają ,a nie wybrzmiewają w całej krasie . Moja ocena,uczciwe 4 plus,4 za dobre granie,plus ,za dobrą cenę.

Pozdrawiam

Dzięki za opinię, to już mi wystarcza, od czasu zadania pytania wybrałem coś innego. Jak kupię to się pochwalę 🙂

3 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Tylko że Elac nie gra jak chcesz. Usher? Też raczej nie. Albo ja inaczej to rozumiem.

Wyraxne cykanie i ciepły dół to nie jest częste połączenie.

Tak grają, PMC ale tu model pewnie GOLD albo Twenty 22 nie beda tanie, Dali z wstęgą na górze. Może starsze Ikon 2, albo starsze Monitor Audio GS, GX czy Silver 2

Rozumiem, a jak byś określił charakterystykę dźwiękową Usherów S-520 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

One są detaliczne, przejrzyste, czyste w graniu ale czy cykają? No moim zdaniem mniej niz Silvery, Focale czy Dali.

Ale detalu im nie brakuje.

Słuchałeś ich?

Tak, miałem przyjemność posłuchać w Warszawie na Wilanowie w kameralnym sklepie AV Świat. Tylko sprzedawca i ja, salka przesłuchań, sprawdziliśmy trzy różne kolumny. Jak szły Ushery zamknąłem oczy i w głowie pojawiła się scena z muzykami, coś niesamowitego ! Przy innych kolumnach nie miałem takiej wizji. Pan sprzedawca profesjonalny, zorientowany i empatyczny, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Polecam to miejsce. Poza Usherami przesłuchałbym jeszcze Focale Arie 906, wiem że warto, ale chyba zostanę przy Usherach na to moje 15 m2 sypialni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wsiOk napisał:

Tak, miałem przyjemność posłuchać w Warszawie na Wilanowie w kameralnym sklepie AV Świat. Tylko sprzedawca i ja, salka przesłuchań, sprawdziliśmy trzy różne kolumny. Jak szły Ushery zamknąłem oczy i w głowie pojawiła się scena z muzykami, coś niesamowitego ! Przy innych kolumnach nie miałem takiej wizji. Pan sprzedawca profesjonalny, zorientowany i empatyczny, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Polecam to miejsce. Poza Usherami przesłuchałbym jeszcze Focale Arie 906, wiem że warto, ale chyba zostanę przy Usherach na to moje 15 m2 sypialni.

No moim zdaniem nie warto :P

Też bym wolał Ushery.

11 godzin temu, kaczadupa napisał:

Nic większego jak Neat IOTA

Fajne kolumny. Na prawde bardzo dobre brzmienie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kaczadupa napisał:

Nic większego jak Neat IOTA czy Dali Menuet. Używki na olx można znaleźć po 2 kzł z ogonkiem. 

 

Screenshot_2024-07-15-19-52-24-29_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Nie znam tych kolumienek, ciekawe czy gdzieś w Warszawie można je przesłuchać, chętnie bym to zrobił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...