Skocz do zawartości

Wiim Amp + Monitor Bronze 500


jacek.plock

Recommended Posts

Jeszcze nie mam, takie kolumny chciałem dopiero zakupić nowe, bo słyszałem jak grają i strasznie mi się podobał dźwięk jaki się z nich wydobywał, ale grały z innym wzmacniaczem (nie pamiętam jakaś Yamaha) a o tym WiiM Amp dużo dobrego słyszałem i cenowo mi bardzo odpowiada i właśnie nie wiem jak te kolumny z tym wzmacniaczem..może ktoś podpinał?

salon mam 32m2 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie ciężko, żebyś już teraz uzyskał odpowiedź jak gra ten zestaw, ponieważ Wiim Amp dopiero wchodzi na rynek i mało kto go ma (jeśli ktoś w ogóle). 

Z kolumnami to już łatwiej bo są od paru lat. Możesz np. pojechać ze wzmacniaczem do Rewexu, podpiąć i posłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Palmos napisał:

Raczej będzie ciężko, żebyś już teraz uzyskał odpowiedź jak gra ten zestaw, ponieważ Wiim Amp dopiero wchodzi na rynek i mało kto go ma (jeśli ktoś w ogóle). 

Pierwszy Wiim Amp jest akurat na rynku od dawna i chyba trochę osób go już ma :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie bardzo.

To kolumny które grają dobrze z wydajnymi ,cieplejszymi wzmacniaczami a Wiim taki nie jest.

To połączenie da Ci szybkosc, detal, rozdzielczość. Pytanie czy tak lubisz i czy nie będzie tego za dużo.

Do 35m salonu Bronze 500 tak ale Wiim moim zdaniem nie.

Tu lepiej Magnata MR780 i Wiim mini.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje właśnie takiego co ciepło będzie grać głębokim mięsnym basem ale też z górą w miare szczegółową (różny typ muzyki głównie rock, elektronika, ale i ten współczesny pop również + Netflix) myślałem właśnie o tym Wiim-ie z uwagi na przystępną cenę, ale obawiam się że mogę nie być do końca zadowolony z takiego zestawu...jakie więc propozycję powinienem rozważyć, aby dobrać sprzęt (do ok 3k PLN) który tak rozbrzmi moje Bronzy? najlepiej coś co będzie miało HDMI ARC

Z góry dziękuję za podpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacek.plock napisał:

myślałem właśnie o tym Wiim-ie z uwagi na przystępną cenę, ale obawiam się że mogę nie być do końca zadowolony z takiego zestawu...jakie więc propozycję powinienem rozważyć, aby dobrać sprzęt (do ok 3k PLN) który tak rozbrzmi moje Bronzy? najlepiej coś co będzie miało HDMI ARC

Funkcjonalnie dosyć ciężko pobić Wiim w podobnych i wyższych cenach.  To gdzie Wiim pokazuje słabości to właśnie bardzo głośne granie / mało wydajen kolumny / duże pomieszczenia.

Pomimo nominalnie mniejszej mocy i braku HDMI to myślę,że warto rozważyć Marantz PM700N ( link poniżej ). Aplikacja Heos jest gorsza ale ostatnio doszedł Tidal connect i podobno można zgrać pilot od TV tak aby obsługiwał też Marantza.

https://amzn.eu/d/05wJUrJ1

Przekraczając budżet na 3,5 tys mógłbyś spróbować Onkyo 8470 ale to koledzy z @Q21 musieliby się wypowiedzieć. 

https://www.q21.pl/onkyo-tx-8470-czarny.html?hash=6967be4a6b36b5c524a9260c7607c0ff&utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=4e7b6768-4405-a487-72f8-906d789f5e6f

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, jacek.plock napisał:

Poszukuje właśnie takiego co ciepło będzie grać głębokim mięsnym basem ale też z górą w miare szczegółową (różny typ muzyki głównie rock, elektronika, ale i ten współczesny pop również + Netflix) myślałem właśnie o tym Wiim-ie z uwagi na przystępną cenę, ale obawiam się że mogę nie być do końca zadowolony z takiego zestawu...jakie więc propozycję powinienem rozważyć, aby dobrać sprzęt (do ok 3k PLN) który tak rozbrzmi moje Bronzy? najlepiej coś co będzie miało HDMI ARC

Z góry dziękuję za podpowiedzi

Nie będzie miało HDMI

Magnat MR 780, Xindak 06, Cyrus ONE

15 godzin temu, jacek.plock napisał:

Dzięki za podpowiedzi, a powiedz czy lepszym basem nie zagra ten marantz stereo 70s? 
widzę że jest u Was w outlecie, a może coś da się jeszcze ponegocjować :) jak coś to PW  

https://www.q21.pl/marantz-stereo-70s-srebrno-zloty-outlet.html

ten nie

Zdecydowanie lepiej PM7000N

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...