Skocz do zawartości

Zawieszenie kolumny podstawkowej na ścianie/słupie


Recommended Posts

Drodzy,

Stan deweloperski więc można wszystko - myślę, jak by tu zawiesić mniejszą ale pełnowymiarową kolumnę podstawkową (np. ELAC Debut B5) jako surround na bocznej ścianie i jednym słupie konstrukcyjnym (w praktyce pewnie montaż naprzeciwko tego na ścianie, po czym oba skierowane w kierunku MLP).

Oczywiście musi być skierowana do słuchacza pod odpowiednim kątem. Są jakieś ładne wysięgniki, wieszaki, jak to w praktyce działa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, maciek72 napisał:

A  , co kolega @Gumowe Ucho ma na frontach ?

Po co , takie olbrzymy na sourand ?

Bo maluszki już mam :)

Obecnie mam podłogówki fronty, a surround CA Minx Min12 maluteńki, a po przesłuchaniu systemu całego na CA SX120 i SX50 stwierdziłem że "duży" surround z tej samej linii jednak fajnie daje radę. Składam przyszły system 5.1.4 rodzicom.

Usłyszawszy purystów KD radzących identyczne kolumny, myślę żeby pójść na kompromis: 4x ELAC (może B6 na fronty) + centralny + jakiś fajny subwoofer. Mój setup sprawia mi pełno radości, ale jakbym robił od nowa to bym zrobił podstawkowe fronty, a to daje okazję do identycznych czterech kanałów :) 

Edytowano przez Gumowe Ucho
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...