Skocz do zawartości

Słuchawki TWS dokanałowe do rozmów telefonicznych, pierwsze poważne słuchawki


Recommended Posts

Cześć Wam, proszę o pomoc w doborze słuchawek dokanałowych z dobrym brzmieniem (zależy mi na basie) oraz co najważniejsze przez które można zadowalająco rozmawiać przez telefon. Budżet 1000zł. 

W mojej głowie są modele:
Bowers & Wilkins Pi5 S2 / Pi7 S2 (jeżeli to duży przeskok w porównaniu do 5tki)
Audio-Technica ATH-TWX9
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4

Nie jestem audiofilem, do tej pory używałem słuchawek Soundcore więc zupełnie nie ta półka. Słucham głównie podcastów i rozmawiam, przez telefon, ale niekiedy chciałbym posłuchać muzyki z dobrym basem. Byłem bliski wybrania Sennheiser ale wyczytałem, że nie nadają się w praktyce do rozmów. Obawiam się, że wszystkiego tego typu słuchawki nie są przystosowane do rozmów, obym się mylił. Problematyczny jest też brak możliwości zwrotu. Co byście doradzili?

Miłego dnia

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2024 o 08:09, Infinity007 napisał:

Cześć Wam, proszę o pomoc w doborze słuchawek dokanałowych z dobrym brzmieniem (zależy mi na basie) oraz co najważniejsze przez które można zadowalająco rozmawiać przez telefon. Budżet 1000zł. 

W mojej głowie są modele:
Bowers & Wilkins Pi5 S2 / Pi7 S2 (jeżeli to duży przeskok w porównaniu do 5tki)
Audio-Technica ATH-TWX9
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4

Nie jestem audiofilem, do tej pory używałem słuchawek Soundcore więc zupełnie nie ta półka. Słucham głównie podcastów i rozmawiam, przez telefon, ale niekiedy chciałbym posłuchać muzyki z dobrym basem. Byłem bliski wybrania Sennheiser ale wyczytałem, że nie nadają się w praktyce do rozmów. Obawiam się, że wszystkiego tego typu słuchawki nie są przystosowane do rozmów, obym się mylił. Problematyczny jest też brak możliwości zwrotu. Co byście doradzili?

Miłego dnia

 

 

Cześć

Pomiędzy Pi5 s2 a Pi7s2 nie ma zbyt wielu różnic. Te najważniejsze, to efektywność ANC, ilość mikrofonów na pokładzie i niewielka poprawa jakości dźwięku względem siebie.

A-T TWX9 to póki co jeszcze niedoceniona konstrukcja. W pewnych aspektach brzmi nawet ciekawiej od B&W. W przypadku mikrofonów będzie bardzo podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...