Skocz do zawartości

CD używane w kwocie do max 6 .000,- PLN


Ulver

Recommended Posts

Witam wszystkich,

właśnie jestem w trakcie poszukiwań nowego CD-ka (używany). Będzie grał w zestawieniu z Accuphase E-307 i Focal Chorus 807V. Mam kilka propozycji:
- Ayon CD-1
- Marantz SA-17s1 (jego cena na na rynku to około 4.000,- PLN) lub SA-11s1
- Electrocompaniet ECC-1 lub jeszcze lepiej EMC-1 UP

Najchętniej nabyłbym CD Accuphase, ale te które są w moim zasięgu cenowym mają już trochę wiosen na karku.

Czy macie może jakieś doświadczenia z wymienionymi przeze mnie CD-kami?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś jeszcze jakiej muzyki słuchasz. Ale Accuphase to dobry wybór, Electrocompanient to też zacna firma, ale wszystko trochę drogie, a jak szkoda Ci kasy to polecam również wymienione wcześniej C.E.C. z napędem paskowym, ta firma robi jedne z najlepszych odtwarzaczy CD na rynku. To naprawdę sprzęt wysokiej klasy, brzmi bardzo podobnie do Accuphase a kosztuje 1/4 ceny.
Ja bym brał C.E.C., zresztą sam się przymierzam do odtwarzacza tej firmy, tylko niższy (tańszy icon_wink.gif ) model-CD3300R i szukam jakiegoś używanego. Ale w mojej ocenie dźwięk, jakość wykonania i atrakcyjna cena to główne atuty C.E.C.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten CEC (CEC TL 51Z), nie jest warty tych pieniedzy. Porownywalem go kiedys z modyfikowanym staruszkiem Sony 555 esd i z tego porownania wyszlo tyle, ze w zadnym wypadku bym sie nie zamienil.

W tej cenie to chyba najlepiej Krell KAV 280 CD.

A tak poza tym, to majac 6kzl zrezygnowalbym w ogole z CD icon_smile.gif Patrz watek o serwerach muzycznych. Dobry DAC + SB = polaczenie bezkonkurencyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...