Skocz do zawartości

Taga Harmony Diamond B-60 v.3 prośba o opinie


R_33

Recommended Posts

Witam szanowne grono.
 

W niedalekiej przyszłości mam zamiar zamienić swoje monitory na coś innego. Niestety nie posłuchałem kolegi, który robił dla mnie obecne monitory i po czerech latach przyznałem mu racje jeśli chodzi o wielkość - są za duże trochę jak na mój pokój.  Obecne monitory są na przetwornikach Sb Acoustic.

IMG_1102.jpg.1c2033e57a655cd62637fd395a412578.jpg

IMG_1013.jpg.63237d62ec40656393062cd1d2b92f51.jpg

No i wpadły mi w oko i w ucho monitory od Taga harmony model Diamond B-60 v.30. Niestety słuchałem ich na innym wzmacniaczu. Ja posiadam amplituner Yamaha RN-602.

 

Czy ktoś posiada owe monitory? Może się wypowiedzieć na ich temat?

TAGA-Harmony-Diamond-B-60-v.3.-31.jpg.10862dd481811b93ac2a46e7be857001.jpg

fotka zapożyczona ze strony wstereo.pl

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

 

Edytowano przez R_33
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, no_i_fajnie napisał:

W tej cenie, to masz duzo wiecej lepszych kolumn. Taga jest bardzo srednia. Znajdziesz np. Celany 3, ktore sa 36935837495733 lepsze.

wyglądają bardzo podobnie do tych od Tagi. Szkoda, że nie słyszałem  ich...

Ale dzięki za tipa 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że Twoje kolumny są customowe, to cięzko będzie mieć do nich bezpośrednie porównanie. W budżecie Taga Harmony znajdziesz sporo fajnych opcji do sprawdzenia, w tym w/w Heco Celan Revolution 3, JMR Lucia, w dobrej cenie mamy Audio Physic Classic 3 oraz Dynaudio Emit 20, choć te drugie mogą być zbyt duże. Warto też posłuchać Q Acoustics 5020, Pylon Diamond 15 i Polk Audio R200 :) W razie czego zapraszam do kontaktu i na odsłuch, znajdziesz u nas wiele kolumn podstawkowych do sprawdzenia ;) Wszystko przy dobrej kawie, w jednej z dwóch naszych sal odsłuchowych. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...