Skocz do zawartości

Sluchawki bezprzewodowe do 700zl


Recommended Posts

Dnia 26.08.2024 o 13:11, LemoneQQQQ napisał:

Witam. Poszukuje sluchawek nausznych bezprzewodowych z anc do 700zl. Wolalbym jednak zeby kwota ta byla w granicy 600zl. Lacze sluchawki rowniez z pc wiec zalezy mi na malym opoznieniu dzwieku. Slucham glownie lekkiego rocka i popu. Z gory dzieki za propozycje.

Jeśli jeszcze nie zakupiłeś, to koniecznie zerknij na kultowe już Audio Technica M50Xbt2. Co prawda nie mają na pokładzie ANC ale sam się przekonasz co wyprawiają w kwestii pasywnego odcięcia się oraz przede wszystkim studyjnej jakości dźwięku.

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-bezprzewodowe/sluchawki-audio-technica-ath-m50xbt2.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Jeśli jeszcze nie zakupiłeś, to koniecznie zerknij na kultowe już Audio Technica M50Xbt2. Co prawda nie mają na pokładzie ANC ale sam się przekonasz co wyprawiają w kwestii pasywnego odcięcia się oraz przede wszystkim studyjnej jakości dźwięku.

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-bezprzewodowe/sluchawki-audio-technica-ath-m50xbt2.html

Jeszcze nie kupilem i rozwazalem te audio technici i jakos czegos mi w nich brakuje. Wpadly mi w oko sony ult wear bo maja wszystko czego potrzebuje a znalazlem je za niecale 600zl wiec chyba warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 30.08.2024 o 15:39, LemoneQQQQ napisał:

No i nie jestem. Czy istnieje jakis codec do nich na windowsa 11. Nie znam sie na tym w ogole i niewiem nawet jak to pobrac. Napisalbys wiecej o codekach. Czytalem ze zmniejszaja opoznienia na pc a na tym mi teraz glownie zalezy. Z gory dziekuje za pomoc

Czy udało się coś tam wybrać ;)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...