Skocz do zawartości

GŁOŚNIKI JBL CONTROL vs Głośniki LOGITECH Z906


Gizmo303

Recommended Posts

Hej,

Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś niskobudżetowego kina domowego tak żeby mieć lepszy dzwięk niż z TV.
Salon z tv około 30m2.

Zastanawiam się nad zakupem:
1.) Głośniki LOGITECH Z906 (gotowy zestaw)
2.) GŁOŚNIKI JBL CONTROL + WZMACNIACZ BLITZWOLF BT USB (tutaj zakłdam że w przyszłości moge dołożyć sobie jeszcze 2 głośniki JBL control one, no i może wymienić wzmacniacz na coś normalnego, widziałem że na allegro na tym wzmacniaczu sa zestawy z 4 głośnikami JBL control one)

3.) Szwagier mówi że lepiej już kupić jakiegoś soundbara, ale mam już zrobione wyjścia w salonie pod 2 głośniki z tyłu, 2 głośniki z produ + 2 po bokach, więc chciałem to wykorzystać.

No i teraz pytanie co będzie najlepszym rozwizaniem ?
Ogólnie posiadanie głośników za plecami w przyszłości uważam za + z uwagi na dzieci latajce przed kanapa, czasem nie słychac tv...

Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Butler napisał:

W Logitech masz suba w zestawie i komplet będzie pełnoprawnym kinem. Cztery JBL i wzmak stereo to dużo bardziej archaiczna opcja, choć faktycznie TV będziesz lepiej słyszał.

 

A jeśli chodzi o efekty dzwiękowe to co taki komplecik Logitecha będzie lepiej się sprawować niż takie 4x JBL + ten chiński wzmacniacz :?
Rozumiem że w przypadku 4xJBL nie będę miał efektu typu ze coś z lewej gada coś z prawej, wszystkie będa grały jednakowo. No chyba że dokupie jakiś ampituner + później sub.

Troche bardzie podobaja mi sie kolumny JBl niż te Logitech no ale nie chce wydać kasy i nie mieć różnicy w dzwięku...
No i słyszałem ze do muzyki lepiej sie sprawdzą te JBL, czy to mit?

Edytowano przez Gizmo303
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gizmo303 napisał:

A jeśli chodzi o efekty dzwiękowe to co taki komplecik Logitecha będzie lepiej się sprawować niż takie 4x JBL + ten chiński wzmacniacz :?

Tak bo ma podstawowe dekodery. Musisz tylko upewnic sie, ze dostanie odpowiedni sygnał.

 

21 minut temu, Gizmo303 napisał:

Rozumiem że w przypadku 4xJBL nie będę miał efektu typu ze coś z lewej gada coś z prawej, wszystkie będa grały jednakowo. No chyba że dokupie jakiś ampituner + później sub.

Tak. Jak chcesz się bawić w kino to amplituner jest praktycznie niezbędny. 

21 minut temu, Gizmo303 napisał:

Troche bardzie podobaja mi sie kolumny JBl niż te Logitech no ale nie chce wydać kasy i nie mieć różnicy w dzwięku...

Najtańszy nowy amplituner np. Denon s670h kupisz na Amazon juz za ok 1500 PLN. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...