Skocz do zawartości

Jaki używany Amplituner w cenie 2-4 tys zł


Gość

Recommended Posts

2 godziny temu, bora902 napisał:

twoje posty i kilku innych "ekspertow" forumowych byly wlasnie przyczyna ze musialem sie zarejestrowac na forum by wyrazic swoj sprzeciw w kwestiach czysto technicznych

Mam się czuć winnym że sprowadziłem "prawdziwego" eksperta na forum? Problem w tym że tylko Ty się za niego uważasz. Twoje wywody wywołują tylko głęboki usmiech i mam nadzieję że nikt ich nie traktuje poważnie.

2 godziny temu, bora902 napisał:

fabryczne starzenie produktu jest z nami od ponad 20 lat i nie trzeba tego udowadniac finalnym klientom 

Miałeś to udowodnić na konkretnych przykładach lub badaniach. Przestań lać wodę. Z chęcią bym poszerzył swoją wiedzę w tym temacie że jakiś producent X daje do swoich wyrobów elementy o wątpliwej trwałości.

2 godziny temu, bora902 napisał:

bedziesz lepiej spal gdy sie dowiesz ze kondensator ma mniejsza pojemnosc a w to miejsce mozna dac lepszy 2x drozszy  juz na linii montazowej ?

Kondensator to typowy element który potencjalnie jest z automatu wymieniany w wiekowych sprzętach. To nie jest postarzanie produktu tylko wynika że specyfiki tego elementu elektroniki.

2 godziny temu, bora902 napisał:

problemy z HDMI nie sa zawsze wina producenta sprzetu elektronicznego a czesto sam uzytkownik je tworzy implikujac nieswiadomie szybsza awarie

Mało wiesz. Poczytaj trochę, doucz się.

2 godziny temu, bora902 napisał:

termin 8 lat mozna skrocic (stosujac wewnetrzna szafke RTV ) lub wydluzyc (montujac dodatkowy  wentylator kanalowy )  ale to i tak nie zatrzyma degradacji fizycznej podzespolow ktore nie sa dzis produkowane by byly dlugowieczne

Dodatkowa wentylacja to zawsze na plus, ale problem z odprowadzaniem powietrza tworza użytkownicy a nie producent. Z HDMI były też inne problemy nie dotyczące ciepła. Dotyczyły one jednak wadliwych podzespołów a nie planowanego postarzania.

2 godziny temu, bora902 napisał:

kazdy z nich ma zaplanowana ilosc godzin pracy  przez co kazde uzywanie sprzetu obnizna w dol jego dlugowiecznosc

Dane! Każdy element ma pewien zagwarantowany czas działania. Ale Ty do kotła wsadzasz wszystko. 8 lat i finito. Podaj jakiś argument, ogólne pogadanki sobie daruj.

2 godziny temu, bora902 napisał:

jesli nie stac ciebie wymienic sprzetu na nowy po 5-7 latach to nie uzywaj go do ogladania wiadomosci czy programow rozrywkowych  lub podczas snu w fotelu 😜

Nie martw się o mnie.

2 godziny temu, bora902 napisał:

najlepszym przykladem sa TV standardu 8K ktore z tego powodu musialy byc wstrzymane  a spokojnie od 3 lat by upscalowaly tresci 4K w gore  cieszac oko widzow np.youtube 

Ale głupoty. Boże, widzisz i nie grzmisz...

Poza tym weź chłopie pooglądaj gdzieś te 8K. Z normalnej odległości od ekranu nie odróżnisz go od 4K. Przy mniej jak 75" to wręcz musiałbyś absurdalnie blisko siedzieć. Domniemany zysk jakości nie wynika z rozdzielczości tylko z zastosowanie innych technik polepszenia jakości obrazu. Żeby nie było, mam projektor 8K.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bora902 napisał:

twoje posty i kilku innych "ekspertow" forumowych byly wlasnie przyczyna ze musialem sie zarejestrowac na forum by wyrazic swoj sprzeciw w kwestiach czysto technicznych 

Chcesz powiedzieć że śledziłem posty Krafta w swoim wolnym czasie, byłeś jego fanem i nagle postanowiłeś się zarejestrować aby uzupełnić jego wypowiedzi ale do tej pory różnie z tym bywa? Czy coś ominęłam?

Powiem Ci że to mega dziwne.

22 godziny temu, bora902 napisał:

problemy z HDMI nie sa zawsze wina producenta sprzetu elektronicznego a czesto sam uzytkownik je tworzy implikujac nieswiadomie szybsza awarie 

Zgadzam się.

22 godziny temu, bora902 napisał:

co nic nowego ?

niuanse techniczne sa znane tylko inzynierowm fabrycznym w dziale R&D 

Jesli jakieś sprzety są przez Ciebie krytykowane za wykonanie, za błędne "spawanie" złe materiały i tak dalej to musisz to udowodnić a nie pisac że tam mówią w dziale R&D i Ty powtarzasz.

22 godziny temu, eMBe napisał:

Podaj udokumentowane przykłady fabrycznego postarzania sprzętu audio (nie rozmawiamy o pralkach czy tv) o którym dyskutujemy albo won do piekła ..... wściekła :>>>>

Kurcze w szczoteczkach do zębow to było. Czytałem o tym. Udokumentowali. Określona ilość cykli ładowania i bateria padała.

To samo chyba ale tu już niech się wypowie ktoś w temacie z aparatami cyfrowymi, lustrzankami. Okreslona ilość pstryknieć.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...