Skocz do zawartości

Polk SE 60.vs Magnat Signature 505


PanSioś

Recommended Posts

Witam. Mam wreszcie Marantza Cinema 60.Wczesniej zakupiłem Magnat signature 505-jest ok, jestem zadowolony. Pojawiła się możliwość zakupu Polk SE 60 w  świetnej cenie,nowe, para, nie dotyka w przeliczeniu 2 tysi. bez odsłuchu, bez zwrotu. Czytałem o nich, jest mało recenzji, nigdy nie sluchalem.Magnat górę mają swietną, bas słabszy, ale mam subwoofer-generalnie dla mnie b. dobrze. Pokój ok. 20 m. W innym pokoju mam Magnat 503 podpięte do Marantz pm 700 n-też jest fajnie. Ale korca mnie te SE 60.Czy ktoś może mi wytłumaczyć czym będą różnic się w brzmieniu z Magnatami 505.? Wiem tylko, że będzie więcej basu. Bylyby podpięte pod Marantz Cinema 60 Czy, jeśli Magnaty mi pasują, to te też mi się spodobają? Bo pomyślałem, że gdyby było ok. to te 505 Magnaty podpiął bym pod pm 7000 n i nie potrzebowałbym już subwoofera-pokój jest mały, trochę zabiera mi miejsca. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Tomasz S. napisał:

@PanSioś Nie znam tych Magnatów ale Jeżeli to Polki to ES60 ( nie E60 czy E60S ) to jak dla mnie to bardzo spoko kolumny do dużych przestrzeni. Za taką cenę to w ogóle. Jeżeli nie kupisz to daj znać :)

Już po ptokach. Kilka godzin i koniec. Będę obserwował. Nadal liczę na pomoc z Waszej strony. w pokazaniu różnicy. Można kupić ES 55 za 199 €, ale tych nie chcę. A te ES 60 były na OTTO po 219 € za szt. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...