Skocz do zawartości

Jaki wzmak do b&w 801n


adam 76

Recommended Posts

11 godzin temu, adam 76 napisał:

Jaki wzmak do b&w 801n

To zależy w jakim kierunku chcesz pójść. Bowersy dysponują ogromnym potencjałem i rzeczywiście McIntosh może być tu jedną z opcji. Tego typu połączenie zapewni Ci raczej umiarkowaną ingerencję w sygnał. Innymi słowy będzie to raczej brzmienie neutralne, ale muzykalne i bardzo dobrze poukładane jeżeli chodzi o stereofonię. Mam tu szczególnie na myśli model MA8950. Gdybyś jednak preferował charakterystykę, która złagodzi nieco górne rejestry i złagodzi całość nadając brzmieniu specyficznego nasycenia, ciepła to tutaj poleciłbym Audio Analogue Maestro. Potęgę mocy zapewni Ci również Audionet Watt, który z kolei oferuje wybitną selektywność i raczej cechuje się bardzo umiejętnym "napowietrzaniem" brzmienia. Super rozwiązanie dla osób, które stawiają przede wszystkim na swobodę i lekkość grania. Zapraszam do kontaktu oraz odwiedzenia naszego salonu. Mamy sporo sprzętu, który poradzi sobie z tymi konstrukcjami i na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Ogółem wszystko zależy od tego, co chcesz uzyskać i z czego się przesiadasz ;) Bardzo wstępnie warto spojrzeć na w/w Moony, Regę Osiris, czy Musical Fidelity Nu-Vista 800.2. Dzielonka Naima też może być tu ciekawą opcją ;) 

Każda z tych opcji może się spodobać. Moony to granie bardzo naturalne, ze świetnym detalem i sceną. Rega jest nieco gęstsza, niektórzy nazywają to analogowym graniem. Ma jednak genialną barwę w całym paśmie. 

O Musicalu z kolei opowiadamy w najnowszym filmie:

W razie czego zapraszam do kontaktu :) Sprawdzisz kilka połączeń i sam ocenisz, które najlepsze jest dla Ciebie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...