Skocz do zawartości

Małe kolumny na biurko do 500zł


Beautiful Instinct

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Potrzebuję kupić małe kolumny, które będą stać na biurku. Jakiś czas temu się przeprowadziłem, i nie mam możliwości ustawienia całego zestawu na jednej szafce - zaś dedykowane do tego zestawu kolumny są za duże i zajmują znaczną część biurka.

Wzmacniacz to model Sony TA-EX7, 60W na kanał przy 6 omach.
Na kolumny chciałbym wydać mniej-więcej 300-500zł, przy czym to 500zł to raczej górna granica. Ponieważ chciałbym sprawdzić je przed odbiorem, toteż ograniczam się do ofert z mojego miasta (Kraków) i okolic.
Nie słucham muzyki bardzo głośno i nie zależy mi na skrajnie podbitych niskich tonach, mają grać czysto i w miarę ciepło. Najlepiej, żeby miały 6 bądź 8 omów i nie przekraczały tych 35cm wysokości.

Na chwilę obecną mam do wyboru:

Onkyo PS-05U za 250zł
Yamaha NX-E100 za 300zł
Jamo 28 za 350zł
Mission 70 za 370zł
Technics SB-X110 za 450zł
Technics SB-2 za 550zł
Tannoy Mercury M1 za 590zł

Dwa ostatnie są trochę poza budżetem, ale uznałem je za ciekawe propozycje do rozważenia. Czytałem dużo dobrego o tych kolumnach Yamaha na zagranicznych forach, ciekawią mnie również te Technicsy z płaskimi membranami (ktoś miał okazję słuchać?). Również te ostatnie mają dobre opinie, zastanawiam się czy warto trochę dołożyć, bo jednak rozstrzał cenowy jest spory. W miarę możliwości mogę podjechać ze swoim wzmacniaczem i posłuchać, tylko nie wiem co z tego jest warte mojego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...