Skocz do zawartości

potrzebuję przejściówki/splitera który nawet nie wiem czy istnieje.


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Po tygodniach bezowocnej rozkminy postanowiłem zwrócić się do ludzi którzy mogą coś wiedzieć na ten temat. Postaram się opisać mój problem najprościej jak się da. Mam peceta z kartą dźwiękową, do niej podłączone zwykłym mini jackiem głośniki 2.1. Jestem z tego zestawu bardzo zadowolony zarówno w kwestii filmów jak i muzyki. Ten pecet jest podłączony kablem hdmi do telewizora w salonie. Gdy oglądam treści z telewizora, dla uproszczenia  telewizję, dźwięk leci po prostu ze słabych głośników w tv. I teraz pytanie: czy istnieje jakiś rodzaj przejściówki która pozwoliłaby aby owe głośniki z jednym mini jackiem były podłączone zarówno do peceta jak i, powiedzmy, wyjścia słuchawkowego w telewizorze?  Głośniki są cały czas włączone i aktualnie dostają sygnał z komputera i działa to doskonale. Czy jest sposób aby podczas gdy pc jest wyłączony, bez zabawy z kablami, mógł iść z nich dźwięk z telewizora?

Dziękuję za wszelkie sugestie, mam wrażenie że rozwiązanie jest prostsze niż mi się wydaje, jednak ja go nie znalazłem.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...