Skocz do zawartości

Alternatywa Edifier R2750DB BT


essasito

Recommended Posts

Dzień dobry, przyznam się że nie znam się na audio, przy kupnie sprzętu komputerowego trafiłem x-komie przypadkiem na głośniki Edifier R2750DB BT i spodobał mi się pomysł podniesienia jakości audio przy stanowisku PC (obecnie z 17 letniego zestawu creative 5.1 zostało 3.1 z przerywającymi głośnikami) + możliwość sparowania np. z telefonem przez BT. 

Jednak jedna rzecz mnie martwi, wielkość tych głośników które i tak będę musiał na statywach do blatu biurka zamocować za monitorami aby były ponad nimi. Prawie 30cm głębokości/37cm wysokości obawiam się że wielkością może wizualnie szpecić całe stanowisko, dlatego dla pewności chciałem dopytać o jedną kwestię.

Czy istnieje równie dobra alternatywa z BT o trochę mniejszych gabarytach bez straty większej na jakości? Wolałbym nie przekraczać tych 800zł bo nie jest to planowany wydatek. Raczej nowy niż używany sprzęt (fvat). 
Obecnie mieszkam w bloku, więc podejrzewam że i tak nie wykorzystywałbym pełnej mocy tych R2750DB, ale jak warto to wezmę. 

Dziękuję za pomoc.  

Edytowano przez essasito
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...