Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • zmiana kolumn też, miałem w głowie pozostanie przy KEFie i dokupienie reszty setu z linii Q. Co do pre - fakt, przeoczyłem  
    • No taką podjąłem decyzję. Może błędną ale i tak już jest za późno. Panele są położone. Zasugerowałem się sprzętem kolegi z pracy.  Co do salonu to nie będę pisał tu o który  bo nie o to chodzi żeby się z kogoś śmiać czy komuś ubliżać (znany salon). Wiecie co, ile osób tyle opinii. Wczoraj np kupowałem DVD i w salonie zapytałem o to co wam tu napisałem. Pan mi doradził żeby wszystko podłączyć poprzez HDM do Amplitunera i sam Amplituner do TV też przez HDMI Tak jak wyżej pisał PanKlor.  Dlatego byłem zdezorientowany i chciałem Was poprosić o pomoc. Reasumując. DVD i Dekoder TV bezpośrednio do TV przez HDMI i Amplituner do TV także przez HDMI ?  Czy jednak wszystko do Amplitunera a sam Amplituner do TV ? Rozumiem że podłączanie wszystkiego przez Amplituner da najlepszą jakość ? Po prostu muszę kupić 2 kable HDMI jeszcze. A przy HDR i 4K nie są to tanie rzeczy
    • Ja bym jedna porównał WiiM Amp z Arylic H50 przed zakupem. Tym bardziej,  gdyby to miało być do plumkania w tle.  Mocy mniej, ale ma wejście Phono i wyświetlacz na froncie... no i to wszystko za 400PLN mniej niż WiiM Amp.
    • Tak właśnie zamierzam, pasywnie próbować ile się da żeby to jakoś wyglądało w przestrzeni do życia - a z resztą walczę DSP. Typowe pułapki basowe raczej nie łapią się na tak niski zakres - 40Hz. Pułapka z Mega Acoustic strojona jest na 50Hz z pochłanianiem 0,69 na 40Hz. Czy to jedyne sensowne rozwiązanie na walkę z taką niską częstotliwością w tym narożniku?
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...