Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • Hehe, Uwierz mi że ja już dużo "ciekawych" tez się naczytałem z pod pióra @bora902, cóż każdy ma inną filozofię życiową. Masz komplet 5.1. Stary bo stary ale jeśli sprawny to co z tego? Lepiej mieć używane kolumny niż elektronikę. Podłącz, posłuchaj, nikt za Ciebie na odległość nie oceni czy w Twoich 33m2 zagra to dobrze czy nie. Trochę mnie martwią wgniecone kopułki na frontach.
    • Może nie zaprojektowałem, tylko naniosłem przeróbkę na zwykłej konsumenckiej szafce. Bardzo mi podpasowała jeśli chodzi o funkcjonalność i wymiary. https://www.meble-bogart.pl/
    • Zazdrość jest dobra. Zawiść lepsza. Sam zastanawiam się, czy nie zacząć jej odczuwać, ale @tomek4446 nie roznieca na razie silniejszych emocji.  Tomek - paczki pewnie wybitne, a do tego dość rzadkie i jesteś chyba jedynym forumowiczem, który słucha ich w swoim torze. Masz wypasiony zestaw lampowy, klasowego trana i przynajmniej 2 pary innych kolumn jako punkty odniesienia. Baza recenzencka jakiej ze świecą szukać. Więc do jasnej cholery - siądź chłopie do klawiatury i daj nam wreszcie powód, żebyśmy Cię porządnie znienawidzili.
    • Pierwszy raz słyszę o takiej zasadzie, chyba, że to jakaś metafora, sarkazm czy inna figura językowa? a jeśli chcesz mi powiedzieć, że wszyscy wprowadzający się do nowych domów kupują cały sprzęt nowy, to lepiej nie pisz tu więcej, bo żyjesz w równoległej do mojej rzeczywistości. I nie pytałem co kto myśli o takim podejściu, tylko o tym zestawie. Parametry pomieszczenia podałem, bo wiem, że ma to znaczenie w ocenie pracy sprzętu,a fakt remontu jest tylko jako tło kontekstowe.  
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...