Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • Mógłbyś wrzucić zdjęcie ustawienia kolumn z miejsca odsłuchowego? 
    • Hahaha czarnej???? To nawet wiem gdzie jakiego egzemplarza i u kogo 😀😀😀 B2301 nie gra tak jak mówisz jest bardziej "szare", w brzmieniu, ma mniej kolorytu rozdzielczości wigoru itd...  B2301L to w zasadzie nic innego jak mod B2301 ja ten mod jeszcze znacznie rozszerzam...  U mnie AU07 stoi i się kurzy ale sprzedać nie bardzo chcę.... 
    • Witam. Posiadam kolumny Diora ZGB140.  Kolumny grają narazie na jakimś małym Denonie w salonie ok 20m2. Salon otwarty na resztę mieszkania 60m,  Szukam wzmacniacza który to dobrze napędzi i zagra jakoś w miarę przyjemnie dla ucha z każdym rodzajem muzyki. Lubię stare sprzęty z lat 80/90 myślałem o jakimś Japończyku w stylu ax 700/900? Jest coś lepszego w podobnym budżecie co dobrze zagra z tymi kolumnami? 
    • Szukam czegoś co zastąpi w jednym systemie aux1111. Bardzo spodobało mi się to brzmienie. takie wciągające i przyjemne. 2302 i 2301L to już inna szkoła i klasa sama w sobie . Bardzo lubię używać moje pre Hattor z pilotem i tak też używam 1111. omijam pre wewnętrzne i wykorzystuję tylko końcówkę . Z opisów na forum  wnioskuję ze 2301 (bez L) może grać tak bardziej lampowo i spokojnie . Ale oczywiście mogę się mylić .  Wczoraj miałem przyjemność słuchać  au07 (w  miłym towarzystwie właściciela) i powiem że  to sprzęt najwyższej klasy .  Limited słuchałem w innym miejscu  (był jeszcze przed ustawieniami i serwisem) i w tamtym miejscu nie zainteresował mnie . Może dlatego że bezpośrednio porównywałem z 2302 a może słuchałem za krótko - nie wiem.  AU07 - słuchałem i nie chciałem przestać . A propo , znajdziesz czas na upgrade mojej 2301L ?
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...