Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • Nie jestem audiofilem melomanem Stereo zawsze miałem budżetowe. Słucham głownie stary rock Led Zeppelin, Pink Floyd, Dire Strites, Deep Purple , elektronike  jak Massive Attack , Depeche Mode ,duzo  też Metalu ,Techno nawet audiofilską Diana Krell ,Jazz, Blues ,Pop czyli wszystko praktycznie oprócz muzyki poważnej i disco polo Który wzmacniacz mam wybrać na następcę Nad 356 i do kolumn Pylon Diamond 28 Po wielu godzinach przeglądania for internetowych i recenzji  ostatecznie dokonam wyboru miedzy Roksan Caspian M2 i  Rega Elicit Mk5. Rozważałem Rega Elex MK4 ale mało mocy i bas niski nie powala. Caspian tez w sumie prądowo słaby ale zasilacz ma potężny .  Rega Elicit MK5 natomiast mocy nie brakuje. Caspian 2  na rynku z 14 lat , Elicit Mk5 to prawie nowości i lepszy z wyglądu.  Oba wzmacniacze nadają sie do każdej muzyki uniwersalne. Zalezy mi na mocnej dobrej podstawie basowej i dobrze kontrolowanej ,pięknej średnicy wokal nie szczególnie ale gitary elektryczne to podstawa, wysokie żeby nie męczyły ale detal żeby był zaznaczony. Myślę że z tego co czytałem właśnie te dwa brytyjskie wzmacniacze to mają. Do ludzii z branży który wzmacniacz byście wybrali Caspiana czy Rege ?  
    • Niedopracowany to może jest u większości tor LAN lub sieć domowa o ustawieniach routera nie wspomnę. Później wyłażą kwiatki typu coś komuś przerywa, coś czegoś nie widzi itd. Masz jakieś problemy z Moon 280D, czy Silent Angel M1T? nie sądzę 😉  
    • Jak każdy gramofon. Wszystko zależy od ..... zresztą to już napisał @Fandiscopolo  
    • Tu nie chodzi mnie🙂, a pomysł z listwą ciekawy👍. Może przejdzie... Właśnie o takim myślałem. Nie wiem tylko, czy się zmieści w ścianie, bo to ściana kominowa. Ale widziałem, że Ty kiedyś zaprojektowałeś szafkę z aktywnym chłodzeniem i wyrzutem powietrza na bok. A ja też chcę uniknąć powietrza unoszącego się do góry z szafki, bo po jakimś czasie konwekcja zrobi swoje i ściana będzie czarna jak przy grzejniku CO.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...