Skocz do zawartości

slaw0001

Uczestnik
 • Zawartość

  362
 • Dołączył

 • Ostatnio

O slaw0001

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Dolnyśląsk

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Przejście z "platikowej wieży" na "poważne" stereo to trochę jak przejscie z win typu "kwiat jabłoni" na wytrawne. Tych drugich trzeba nauczyc sie pić, ale i tu oczywiście trafiają sie słabe roczniki. Jednak jest to już zupełnie inny smak, w nadzym przypadku inne dzięki. Mówię o swoich doświadczach bo też przez lata miałem zdeformoeane pojęcie o "dobrym audio" przez wszystko mająca wieze Sony. Na początku tez byly rozczarowania...
 2. Posiadam, ale być może w przeciągu miesiaca będę sprzedawał. Zależy jak wypadnie w konfrontacji z Creek 100A i Cyrus 8. Niżej raczej mu nikt nie podskoczy.
 3. Creek Evolution 100A. Zaledwioe 6cm wysokości a waży blisko 10kg. Można się ździwić biorąc go w rece. Na krótko miałem okazję go posłuchać i powiem szczerze, że zrobił na mnie całkiem dobre wrażenie. Grał bardzo przejrzyście z zadziwiająco mocnym, ale jednoczesnie detaliczny, konturowym basem. Góra delikatna, rodzielcza dająca raczej więcej detali niż NAD. Słuchało się go miło, ale zdecydowanie za krótko aby powiedzieć jednoznacznie "to jest to". Z ciekawiości jeżeli tacy forumowicze są to jakie macie doświadczenia z tym wzmacnmiaczem? Więcaj za czy przeciw?
 4. To co piszesz brzmi rozsądnie, ale chodzi o skalę. Jak bardzo musi być to zły kabel/przewodnik aby przciętny wzmacniacz to wychwycił lub jak bardzo dobry wzmacniacz, aby różnice w rezystecji na którymś miejscy po przecinku zauważyć i wzmocnić. W związku z powyższym ja też licze juz tylko na magię. Co jakiś czas mnie nachodzi aby znów spóbowac z kablami (tym razem był to Wireworld Stratus 7), ale póki co, wygląda na to, że mam w sobie za mało wiary.
 5. To się nazywa wolność wypowiedzi. Ktoś pyta to ktoś odpowiada.
 6. Coś nie możemy się zgodzić;) Mnie się wydaje, że jest dokładnie odwrotnie 😁👍
 7. MariuszZ w to absolutnie nie wątpię. Mam do Ciebie szacun za zdrowy dystans i takowy też próbuję zachować, ale forum zdominowane jest jednak przez racjonalistow w tym częci wojujących nie z argumentami a forumowiczami myslacymi inaczej i tego nie lubię
 8. No cóż, wypada wszystkim bezrozumnym, ślepo pożądającym za kapłanami ciemnej strony audio, tylko paść na kolan w pokornym geście podziękowania. 👍
 9. Jak Ciebie Kraft czytam, to mam coraz cześciej wrażenie, że przede wszystkim probujesz przekonać sam siebie. Długo juz zyje na tym świecie i zedycowanie wiecej spotkałem szczęśliwych freekow niż poukładanych, zaplanowanych analitykow. Poza tym wyciagasz pojedyńcze frazy z kontekstu i je akcentujesz i przerysowujesz. Życie, przepraszam, audio nie jest tylko biało czarne a nawet zero jedynkowe tylko pełne niuansów. Przynajmniej ja je tak doświadczam.
 10. Jest też trzecia opcja. Zawsze będzie nieufny i podejrzliwy i wiecznie sfrustrowany nigdy nie dotrze do celu. Często własnie miraże inspirują do działania. Jak zawsze najważniejsze są odpowiednie proporcje.
 11. Poczytaj o mudyfikacji nad 356. Możesz pójść do przodu tylko za 500zl. A zacznijmy od tego dlaczego chcesz zmienic to co masz?
 12. No nie wiem. Dla mnie audio to jednak muzyka a muzyka to emocje a bez nich to tylko szum.
 13. Zacznij od Mdbaudio. Mają w ofercie ten ampli a kolumny dobiorą
×
×
 • Utwórz nowe...