Skocz do zawartości

kalinowski

Uczestnik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

O kalinowski

 • Urodziny 04.04.1969
 1. Ponegocjuj jeszcze z żoną, przynajmniej niech poluzuje w pkt. 1 i 2. Może zamiast wielkości niech będzie kolor ważny. To może zadziałać Przy twoim budżecie coś tam można już wybrać.
 2. W specyfikacji tego SR906 widać przy wyjściu HDMI - Digital Audio Output PCM (HDMI Out): yes, więc może w ten sposób to ruszy tylko czy uda się zachować dźwięk 5.1 to mam wątpliwość.
 3. W takim przedziale cenowym to przy wyborze chyba można się tylko kierować wyglądem, bo jakość dzwięku będzie bardzo zbliżona.
 4. Mam Companiony 5 i grają naprawdę dobrze jak dla mnie. Nie mam porównania z innymi głośnikami z prawdziwego zdarzenia bo używałem kiedyś jakichś wynalazków typu Sundio itp. Ale teraz nawet nie myślę o jakichkolwiek innych.
 5. Wystarczy jak kupisz amplituner, który obsługuje dźwięk 5.1. Rolę odtwarzacza płyt może pełnić laptop. Podłączasz go przez hdmi do wejscia w amplitunerze. Drugi kabel hdmi podłączasz na wyjściu z amplitunera do TV. Warunek jest taki, że zdobędziesz inne głośniki - takie, które parametrami odpowiadają amplitunerowi (moc, oporność). Jeśli chcesz korzystać z tych LG to trzeba dokupić odtwarzacz z jakim były one sprzedawane. Rozwiązanie może i tańsze ale np. z laptopa można bez problemu oglądać mkv, o jakości dźwięku nie ma co pisać nawet.
 6. A czy komuś udało się odebrać jakiś program radiowy nadawany razem z naziemną tv cyfrową? Może tam będzie/jest lepsza jakość?
 7. Rozdzielacz? A może raczej jakiś amplituner? TV ma wyjście optyczne więc kablem optycznym łączysz go z wejściem w amplitunerze. Głośniki podłączasz kablami do wyjść w ampli i wtedy to zagra. Tylko jak. Ale to już inny temat.
 8. A jakie wrażenia po podłączeniu tego REL`a? Też od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym subem. Mam pokój podobnej wielkości do tej pory stoi w nim Magnat i czas na coś lepszego.
 9. Wtyk jak wyżej - podłączasz go do gniazda gdzie jest oznaczenie FM ANT.
 10. Pod warunkiem że audycja telewizyjna będzie nadawana z dźwiękiem 5.1 - to tak.
×
×
 • Utwórz nowe...