Skocz do zawartości

Piotrek123

Uczestnik
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Piotrek123

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Mirzec
 1. Moje dane są dość dokładne, a miernik sprawdzony kilka razy - np. w miejscu stałej pracy, pokazywał to samo co markowy drogi sprzęt z atestem. Ostatnio kalibrowane miałem "wycieraczki" w ampli, i z obliczeń dla około 100w i skuteczności 90db wychodzi nam 110db dla pojedyńczej kolumny słuchanej z metra.
 2. U mnie minimum to 80db. Maksymalnie okolice 110db - trochę ciszej i zamyka już licznik w mierniku. Dla kolumn podstawkowych odpowiednio 65 - 90db. Tu niestety już przy niskim poziomie pojawiają się zniekształcenia i przy odsłuchu w okolicach 85db, faktycznie może rozboleć głowa.
 3. Sprzedający napisał że to załamanie, co zresztą widać. To oznacza dla głośnika tylko śmietnik, a za kolumny można dać 100zł.
 4. Myślę że jak za cenę 1050zł, warto poczytać i ewentualnie odsłuchać, ponieważ mogą pasować do metrażu i preferencji brzmieniowych zainteresowanego.
 5. Zawieszenia górne głośników poleciały, więc na śmietnik.
 6. Po kiego kupować starocie. Nie lepiej coś nowego i błyszczącego? Tu znajdziemy orzeszek włoski i złotko: http://allegro.pl/auna-kolumny-podlogowe-p...85.html#thumb/7.
 7. Aby teraz coś nowego zagrało podobnie do technics-a, tak jak napisano wcześniej, musisz trochę zapłacić. Pamiętam jak kolega kupił w około 2002r. nowego za około 2900zł. Teraz dolicz sobie inflacje, i wyjdzie ci kwota jaką musisz obecnie zapłacić za coś, co będzie na podobnym poziomie.
 8. Piotrek123

  Mini wieża

  Jeśli nie musi być to nowy sprzęt, to Teac h300 i np. takie monitorki: http://allegro.pl/canton-tema-300-czarne-i...5866783178.html. Jakość dźwięku powinna być zdecydowanie lepsza od zestawów w/w. Mocą rms nie przejmój się, bo to tylko reklamowe cyferki producentów. Miałem mini lg z serii cm i z napisu 230w rms, po pomiarach zostało tylko 2x17W.
 9. Zobacz audio refinement complete - jest na olx i można się targować
×
×
 • Utwórz nowe...