Skocz do zawartości

Bali

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Bali

 • Ranga
  Debiutant
 1. Marantz SR5007 lub Marantz MM7025+NR1504 i STERO kolumny ale jakie???? Poproszę o pomoc, jeśli to możliwe. Mam zamiar kupić sprzęt Marantz SR5007 lub Marantz MM7025+NR1504. Chodzi mi bardziej o zestaw stereo aczkolwiek nie powiem czasem tez z rodzina kino domowe dla tego albo to albo to. Ale do konkretów, szukam odpowiednich kolumn podłogowych z bass refleksem z przodu przedewszystkim nie chce używać suba wiec fajnie by było, aby kolumny tez przyjemnie grały. Zestaw suround później, pokój mam w literę L i we wnęce mam kanapę a na ścianie mam sprzęt a wiec fajna akustyka, 25m2. Rodzaj muzyki klasyczna bardziej zona opera itp. a ja praktycznie wszystko rock, blues, disco, itp. Czy mieli by państwo jakieś propozycje, co do sprzętu i co do kolumn przedewszystkim. Pozdrawiam.
 2. Marantz SR5007 lub Marantz MM7025+NR1504 i STERO kolumny ale jakie???? Poproszę o pomoc, jeśli to możliwe. Mam zamiar kupić sprzęt Marantz SR5007 lub Marantz MM7025+NR1504. Chodzi mi bardziej o zestaw stereo aczkolwiek nie powiem czasem tez z rodzina kino domowe dla tego albo to albo to. Ale do konkretów, szukam odpowiednich kolumn podłogowych z bass refleksem z przodu przedewszystkim nie chce używać suba wiec fajnie by było, aby kolumny tez przyjemnie grały. Zestaw suround później, pokój mam w literę L i we wnęce mam kanapę a na ścianie mam sprzęt a wiec fajna akustyka, 25m2. Rodzaj muzyki klasyczna bardziej zona opera itp. a ja praktycznie wszystko rock, blues, disco, itp. Czy mieli by państwo jakieś propozycje, co do sprzętu i co do kolumn przedewszystkim. Pozdrawiam.
 3. Bali

  Aplituner i 2 kolumny do 7k.

  Poproszę o pomoc jeśli to możliwe. Mam zamiar kupić sprzęt Marantz SR5007 lub Marantz MM7025+NR1504. Chodzi mi bardziej o zestaw STERO aczkolwiek nie powiem czasem tez z rodziną kino domowe dla tego albo to albo to. Ale do konkretow, szukam odpowiedznich kolumn podlogowych z bass refleksem z przodu przedewszsytkim nie chce uzywac suba wiec fajnie by bylo aby koluny tez przyjemnie graly. Zestaw suround pozniej, pokoj mam w litere L i we wnęce mam kanapę a na scianie mam sprzet a wiec fanjna akustyka, 25m2. Rodzaj muzyki klasyczna bardziej zona opera itp a ja praktycznie wszystko rock , blues, house, itp. Czy mieli by panstwo jakies propozycjie co do sprzetu i co do kolumn przedeszytkim. Czy dużym amp A/V czy mniejszy+wzm mocy??? Pozdarwiam.
×