Skocz do zawartości

grabbo

Uczestnik
 • Zawartość

  44
 • Dołączył

 • Ostatnio

O grabbo

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Biłgoraj
 1. Witam Czy zna ktoś płyty nagrane z dużą dynamiką tak jak płyta HEY koncert w filharmonii w Szczecinie (live). Mam wrażenie że ta płyta jest nagrana w taki sposób że podkreśla dosyć mocno bas. Jest też bardzo dobra stereofonia, oraz dużo ciekawych innych smaczków. Jak dla mnie brzmi to bardzo dobrze, mocno podkreślone instrumenty wszelkiego rodzaju oraz dobry wokal. Szukam takich właśnie realizacji. Proszę jeśli ktoś miał podobne ważenia z odsłuchu innych płyt o wpis.
 2. Wzmacniacz do kolumn Heco MS 900

  Witam posiadam takie kolumny. Słucham na roksan caspian pierwszej generacji i jest według mnie bardzo dobrze. Brzmi taki zestaw w miarę szczegółowo i mocno z lekkim ociepleniem, mocnym i dobrym basem, góra mogła by być jak dla mnie trochę mocniejsza, choć może gdyby tAka była ciężko byłoby słuchać godzinami muzyki tak jak jest teraz. Instrumenty jak dla mnie brzmią bardzo naturalnie. Jest dobra szeroka scena. Wzmacniacz ten jest moim zdaniem dość mocny i bardzo dobrze sobie radzi. Muzyki słucham na godzinie 8 bardzo rzadko na 9 wtedy jest już imprezowo. Wadą lub być może zaletą tego wzmacniacza jest brak jakiejkolwiek korekcji dźwięku. Dla mnie to zaleta.😀
 3. U mnie jest ok basik piękny wszystko ok. Caspian plus heco 900 przez Spotify bluesound oraz dac xiangsheng. Tony niskie od 50 sekundy są mega mocne i bardzo dobrze wyeksponowane. Świetnie to gra. Szybko i mocno.
 4. Tidal nie działa. HELP!!!

  Witam u mnie ten sam problem tidal na bluesound node 2 od trzech dni niestety się zacina. Jeśli ktoś znajdzie sposób żeby wróciło do normy to proszę o wpis.
 5. Tym subem sąsiadów ogłuszasz. I masz spokój, nic nie słyszą. Możesz wtedy słuchać spokojnie muzyki. Niezły jest. Głośnik jak wiadro.
 6. Streamer Yamaha WXC-50 czy WXAD-10?

  Witam do tidala według mnie znacznie lepszy jest bluesound node 2. Aplikacja działa bardzo szybko i jest bardziej przejrzyście, a dźwięk jest chyba bardziej poukładany, pełny. Miałem Yamahę wxad10 i jakoś tak grało to bardzo płasko.
 7. Witam Co myślicie o takim dac warto licytować . http://allegro.pl/nuforce-dac-80-i7204374836.html
 8. Wibracje i drgania

  Ja nie pytam ile kosztują buty czy torebki, albo jakieś kosmetyki kupowane co tydzień lub częściej więc chyba można pozwolić sobie raz na jakiś czas na coś nowego, jakieś zmiany.
 9. Wibracje i drgania

  Można powiedzieć że od znajomego z forum pożyczone tylko do odsłuchu. Po jakimś czasie zapomni i po kłopocie. Sprzęt zostaje.
 10. Wibracje i drgania

  Nie mam CD więc nie sprawdzę tego. Chyba że podpowiecie jak można uzyskać jakieś zmiany przy wzmacniaczu tylko. Dużo zależy chyba również od systemu bo pewnie nie w każdym jest różnica, jeśli jest. Z doświadczenia wiem że kable mają wpływ na kształtowanie dźwięku, wątpię jednak żeby podstawy pod CD lub wzmacniacz dały jakieś różnice w dźwięku.
 11. Wibracje i drgania

  Napewno usłyszy... Chyba że nie.
 12. Wibracje i drgania

  Estetyczne jak najbardziej. Bo chyba inne znaczenie nie może być? Takie tematy to jednak powinny być chyba w voodoo? Czy naprawdę jest jakaś różnica.
 13. Ciekawy wybór, ale chyba bardzo prawdziwy. Wybór i dźwięk.
 14. Hegel H80, wersja z line output

  Jaka to cena okazyjna?
×