Skocz do zawartości

truskawkocebula

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Czasem lubię posłuchać lekkiej i przyjemnej muzyki, podczas Sylwestra z Polsatem był wystep zespołu Boys, wróciły wspomnienia i lata młodości, lekka i przyjemna muzyka sprawia ,że zapominasz o troskach i bawisz się, tym ludziom na tej zabawie tylko taka muzyka dawała choć na chwilę ciepło i energię ,bo mogli potańczyć i pobawic się, ta muzyka jest na nowo w naszych odtwarzaczach i długo w nich pozostanie.
 2. Jazz jest gatunkiem specyficznym, nie każdemu odpowiada, nie każdy ma nastórj by go słuchać, ale kryje się za tą muzyką wielka pasja i prawdziwość, jazz w polskim wykonaniu ostatnio wpadałam na nowe płyty Anny Marii Jopek cudownie nastraja i jazzuje.
 3. Wielkim muzykiem z chrypką jest Joss Stone, Chris Rya, Norah Jones, to mi od razu przyszło na myśl, aby mieć taki głos trzeba ,albo się takim już urodzic, albo pić dużo zółtka, a nie dodałam jeszcze MACY gRAY, czpaka z głów przed takimi gwiazdami, można ich słuchać całymi wieczorami.
 4. Muzykę trzymam zawsze w moim sercu, a płyty są w specjalnych pudełkach, oznakowane i sięgam po nie wedle nastroju, delektuje się muzyką, dbam aby płyty nie były porysowane, wydaję każde zaoszczedzone pieniądze na płyty.
 5. Największym wydarzeniem w Polsce które usłuszałam kilka dni temu, jest to marzenie i jego spełnienie, czyli koncert artystki światowej klasy Madonny, żadna inna gwiazda nie daje takich koncertów i nie robi takiego show to będzie wydarzenie, wybieramy się całe Podlaskie. Kolejnym wartym uwagi elementem jest koncert i gwiazdy Opener Festiwal, ma być grupa Placebo, a trwaja rozmowy ,aby odwiedziła Polskę grupa Coldplay, Opener ma taką renomę i tyle światowej muzyki na kilku scenach,że czapki z głów.
 6. Kocham starą polską muzykę sprzed lat, uwielbiam przeboje Czewonych Gitach, Ireny Jarockiej, Trubadurów, ta muzyka jest z duszą, ma prawdziwe radości i energię.
 7. Wszystkie programy typu Jak oni śpiewają mają na celu zdobycie jak najwiekszych zysków z reklam, nie uważam,aby była to wielka muzyczna uczta dla ucha, a wręcz przeciwnie fałsz goni za fałszem, nie warto tracić na to czasu. Nie chcę oczywiście krytykowac innych gustów, każdy ma prawo do swego zdania, bardziej popieram przebojowy program ,,Fabryka gwiazd" tak wielkie talenty i przyszłościowa szansa na wielkie gwiazdy.
 8. Od lat słucham mojej ukochanej Trójki, jest ze mną rano jak się budze, jak piję kawę, jest w pracy, ta muzyka z Trójki nie jest typowym popowym gatunkiem, są prezentowane różne gatunki muzyczne, dają większy podgląd na muzykę.
 9. Kiedy muzyka jest ściągana legalnie wszyscy są zadowoleni, ale moim zdaniem, uważam,że kwoty za koncerty, stawki za zamknięte koncerty gwiazd są ogromne, słyszałam ,że Maria Carey otrzymala ponad milion dolarów za wykonanie za imprezie zamknietej 4 utworów, to na prawde są wielki stawki,
 10. Muzyka dla mnie powinna mieć dusze i pewną energię i ciepło, moje ulubione płyty które są moimi skarbami to nowe krążki Dido, Pink, kobiety mają niesamowitą moc i dają radość nam słuchaczom, poelcam także Silver Rocket magia tej muzyki Was zaczaruje.
×
×
 • Utwórz nowe...