Skocz do zawartości

bass

Uczestnik
 • Zawartość

  27
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Konfiguracja parametrów wyjścia dekodera, podaj co tam możesz ustawić?
 2. Zawsze jest sens dołożyć do lepszych kolumn, a już na pewno kosztem kabelków, te są w tej perspektywie niczym.
 3. Tak celuj, ewentualnie jeszcze podstawkowce Heco, ale tylko z najnowszych serii.
 4. I tak pewnie tego nie usłyszysz, ale żeby mieć spokój ducha to daj równe
 5. A11SR lub AX2 Pioneera, jeśli nie przeszkadza Ci, że nie są najnowsze, to dźwięk będzie najlepszy.
 6. A nie lepiej zamówić w serwisie oryginał zamiast tak kombinować? Pewnie nie będzie droższy niż 80-100zł.
 7. Samsung, którego opisujesz działa tak jak wszystkie odtwarzacze. Nie możesz mieć 1080p na HDMI i 720p na komponencie, bo w środku jest tylko jeden skaler. Skaluje do ustawionego formatu np. 1080i a potem wypuszcza to na HDMI lub ten sygnał konwertuje na analog i daje po komponencie.
 8. To zależy jaki dźwięk lubisz, zarówno Sennheiser jak i Koss (np.) są ok, a grają zupełnie inaczej.
 9. Używany HK7000 - o ile w dobrym stanie, wspaniała maszyna, a że już starszy model to się nie przejmuj, najważniejsze, że super brzmi. Z cambridge nie doradzę bo nie słuchałem, a HK zawsze daje wiele radości - chyba jako jedyni (za rozsądną kaskę) przykładają się tak do dźwięku.
 10. Nie ma takiej możliwości, HDMI w TV oczekuje sygnału cyfrowego, a scart w dekoderze daje analogowy. Aby wykorzystać możliwości telewizora musisz kupić dekoder z wyjściem HDMI.
 11. Ten model LG jest bardzo dobry, choć obejrzałbym też konkurencję np. Sony - to już zależy co Ci leży. Co do projektora to nie wiem jakie są założenia, ale jeśli pokój jest niezbyt duży, jasny i przede wszystkim pełni rolę salonu, gdzie nie tylko ogląda się filmy ale toczy normalne życie to telewizor jest trafionym pomysłem.
 12. Podłączyłem na próbę domowego PC do wzmacniacza, nie dość, że przy podłączaniu wtyczki do komputera kopnął mnie prąd i poleciały iskry to jeszcze teraz w głośnikach słychać, oprócz muzyki, dokuczliwy jednostajny "piard". Czy jest jakaś metoda by sobie z tym poradzić?
 13. Ja się niczym nie pochwalę bo obecnie nie mam nic (zmiana systemu), ale Panowie i Panie prośba - byłoby o wiele ciekawiej gdyby pojawiły się zdjęcia Waszych systemów. A więc do dzieła, imageshack czeka
 14. Samsungi, nowe tanie modele mają nawet 1080p na HDMI. Jeśli zależy Ci na obrazie to obecnie chyba najlepsza propozycja.
 15. W instrukcji nic nie widzę...Bert - jakim przewodem, w TV owszem, a nie mam scarta w DVD
×
×
 • Utwórz nowe...