Skocz do zawartości

grzesiek

Uczestnik
 • Zawartość

  61
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0
 1. Witam! 7 lat temu pokazaliście mi na czym polega słuchanie muzyki Wtedy nie miałem pojecia o niczym. Dziś mam pasje. Słucham pięknej muzyki a nie tylko rozrywkowej. Mam fajny sprzęt, dobrze ustawiony. Wszystko dzięki Wam i forum. A byłem na poziomie tandety ustawionej na szczycie mebli. Dziękuje i pozdrawiam! A tak to się zaczęło http://forum.audio.com.pl/index.php?showto...art=#entry37708
 2. A, będą się nadawać do ambitnej muzyki? Słucham: chillout jazz blues Lubię naturalne brzmienie. PS. Przestudiowałem dokładnie styl promowania tych słuchawek i powiem szczerze, obawiam się ich. Obawiam się, że to kolejny produkt dla tych co uważają, że im bardziej muzyka przesycona w bas tym lepiej. Boję się również błędu jaki popełniłem z sennheiserami- kosztowało mnie to troszkę.
 3. A, będą się nadawać do ambitnej muzyki? Słucham: chillout jazz blues Lubię naturalne brzmienie. PS. Przestudiowałem dokładnie styl promowania tych słuchawek i powiem szczerze, obawiam się ich. Obawiam się, że to kolejny produkt dla tych co uważają, że im bardziej muzyka przesycona w bas tym lepiej. Boję się również błędu jaki popełniłem z sennheiserami- kosztowało mnie to troszkę.
 4. Chciałem dokanałowe o półkę wyżej niż EP-630 to mam dno, bo są gorsze niż te creativy. Bo creativy wzorami nie są ale takich cudów jak te senki nie wyprawiają. Jak słucham Cohena na pianocrafcie w domu i na EP-630 na spacerze to jest w miarę dobrze. A na tych sennheiserah słuchać się nie da.
 5. Dzięki wszystkim! U ustawieniami proponawanymi przez pacio grają bardziej realistycznie- ale dalej jestem rozczarowany tym co kupiłem- wręcz jest mi przykro. Zdaję sobie sprawę że już chyba całym światem rządzi marketing. A szkoda.
 6. Sennheiser cx 300 II Moje źródła: Pianocraft Cowon iAudio I10 Creative ZEN Dodano 14:55- tak jak myślałem jak się dowiecie na jakiś badziewiach słucham to się odłączycie
 7. Słuchanie nie przynosi żadnej przyjemności. Słuchawki w znacznym stopniu wzmacniają niskie i wysokie tony. Można je jakoś wygrzać, aby to osłabić?
 8. A na forum jaka to jest różnica między mówieniem a pisaniem?
 9. Panowie, a Wy w każdej dziedzinie tacy surowo-dokładni jesteście jak tu z tym basem. Nigdy nie przytrafiło się wam sie powiedzieć "wysłałem esemesa" zawsze wysłałem esemes" przykładów można mnożyć i mnożyć. Także nie ma, co się dziwić, że jakiś chłopak mówi bass- bo przecież wszyscy całe życie nazywamy coś nie poprawnie albo coś profanujemy, bo akurat w tej dziedzinie nie jesteśmy profesjonalistami.
 10. Lepiej kup coś w takim stylu http://allegro.pl/super-mini-wieza-hi-fi-d...3148805325.html Takich gotowych zestawów philipsów panasoników soniaków wytrzegaj się jak ognia!
×
×
 • Utwórz nowe...