Skocz do zawartości

grzesiek

Uczestnik
 • Zawartość

  61
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez grzesiek

 1. Witam! 7 lat temu pokazaliście mi na czym polega słuchanie muzyki Wtedy nie miałem pojecia o niczym. Dziś mam pasje. Słucham pięknej muzyki a nie tylko rozrywkowej. Mam fajny sprzęt, dobrze ustawiony. Wszystko dzięki Wam i forum. A byłem na poziomie tandety ustawionej na szczycie mebli. Dziękuje i pozdrawiam! A tak to się zaczęło http://forum.audio.com.pl/index.php?showto...art=#entry37708
 2. Gdzie znalazłem opinie, że to basowe słuchawki o senkach czy saund madzikach?
 3. A, będą się nadawać do ambitnej muzyki? Słucham: chillout jazz blues Lubię naturalne brzmienie. PS. Przestudiowałem dokładnie styl promowania tych słuchawek i powiem szczerze, obawiam się ich. Obawiam się, że to kolejny produkt dla tych co uważają, że im bardziej muzyka przesycona w bas tym lepiej. Boję się również błędu jaki popełniłem z sennheiserami- kosztowało mnie to troszkę.
 4. A, będą się nadawać do ambitnej muzyki? Słucham: chillout jazz blues Lubię naturalne brzmienie. PS. Przestudiowałem dokładnie styl promowania tych słuchawek i powiem szczerze, obawiam się ich. Obawiam się, że to kolejny produkt dla tych co uważają, że im bardziej muzyka przesycona w bas tym lepiej. Boję się również błędu jaki popełniłem z sennheiserami- kosztowało mnie to troszkę.
 5. Chciałem dokanałowe o półkę wyżej niż EP-630 to mam dno, bo są gorsze niż te creativy. Bo creativy wzorami nie są ale takich cudów jak te senki nie wyprawiają. Jak słucham Cohena na pianocrafcie w domu i na EP-630 na spacerze to jest w miarę dobrze. A na tych sennheiserah słuchać się nie da.
 6. Dzięki wszystkim! U ustawieniami proponawanymi przez pacio grają bardziej realistycznie- ale dalej jestem rozczarowany tym co kupiłem- wręcz jest mi przykro. Zdaję sobie sprawę że już chyba całym światem rządzi marketing. A szkoda.
 7. Sennheiser cx 300 II Moje źródła: Pianocraft Cowon iAudio I10 Creative ZEN Dodano 14:55- tak jak myślałem jak się dowiecie na jakiś badziewiach słucham to się odłączycie
 8. Słuchanie nie przynosi żadnej przyjemności. Słuchawki w znacznym stopniu wzmacniają niskie i wysokie tony. Można je jakoś wygrzać, aby to osłabić?
 9. A na forum jaka to jest różnica między mówieniem a pisaniem?
 10. Panowie, a Wy w każdej dziedzinie tacy surowo-dokładni jesteście jak tu z tym basem. Nigdy nie przytrafiło się wam sie powiedzieć "wysłałem esemesa" zawsze wysłałem esemes" przykładów można mnożyć i mnożyć. Także nie ma, co się dziwić, że jakiś chłopak mówi bass- bo przecież wszyscy całe życie nazywamy coś nie poprawnie albo coś profanujemy, bo akurat w tej dziedzinie nie jesteśmy profesjonalistami.
 11. grzesiek

  wieza do 300zł

  Lepiej kup coś w takim stylu http://allegro.pl/super-mini-wieza-hi-fi-d...3148805325.html Takich gotowych zestawów philipsów panasoników soniaków wytrzegaj się jak ognia!
 12. Źle brzmiące- czyli przekłamujące dźwięk.
 13. Czyli jednym słowem są źle brzmiące, a drogie.
 14. Można wywnioskować z wypowiedzi, że te kolumny są nic nie warte. Bo napewno nigdy by tu nie zostały polecone. Czyż tak? Czy może zostały by polecone miłośnikom wysokich pisków yamahy?
 15. Adamc, na zdjęciu widziałem wysokie tony mocno na plus. Słuchasz tak? Nie przeostrza to muzyki?
 16. To ja inaczej liczyłem na szybko. Liczyłem długość ścian z zakrętami. To jest normalny pokój z dwiema wnękami. Jakoś bardzo duży to on nie jest. Ja kolumny od pianokrafta postawiłem na stojakach o wysokości 80cm. Stoją 220cm od siebie, a fotel stoi 250cm od nich. Stoją po nie całym metrze od ścian tylnych i bocznych. Niby idealnie, ale jednak nie. Nie czuć tego czegoś. Już nie chodzi o wydanych troszku pieniędzy, bo jak na stereo to prawie nic. Ale ile domowych awantur kosztowało aby królewskie miejsce w pokoju stanowiły jak to moja mówi głośniczki na nóżkach. Spróbuje pózniej dać szkic pokoju, ale wątpie, że da się lepiej. A sił na wojne domową nie mam.
 17. Ten pokój ma dwie wnęki. Ja nie wiem jak podac jego prawdziwe wymiary. Licząc z wnękami tak wychodzi. Jak ja słucham to siedze tyle od kolumn ile kolumny stoją od siebie plus jeden krok.
 18. Dobra Panowie. Wystarczy tego lamento. Sprzęt jest dla mnie, a nie ja dla niego. Jak się sfajczy to pójdzie do naprawy -od tego mam przedłużoną gwarancję. Nie chcę się droczyć, ani nic poza tym. Temat założyłem raczej z ciekawości niż ze strachu. muzyczny gościu, z subem? Przecie to profanacja stereo. A jeżeli o typach odsłuchów to zgóry przeprosiłem za mało adiofilski temat. I po co było o tym wspominać. f1angel, Regulatory niskich i wysokich tonów są po to... nie pytałem, aby uzyskać odpowiedź, którą każdy zna. To był mój wywód, że sprzęt powinien działać bez strachu awarii na dowolnych ustawieniach. Tak jak życzy sobie właściciel. PS: Pomieszczenie wyrabia dla Twojego wzmacniacza? Bo często w pokoju "audiofila" za oknem dwupasmówka... don, motyka i słońce? Twoja odpowiedź jest też w stylu motyki i słońca. Aż tak lubisz cynizm? To proszę zieluwid, również pozdrawiam pacio94, salon jak salon:) 8x12 zukzukzuk, dzięki PS: Pogdybali my, pogdybali. A, jak będzie to się okażę.
 19. f1angel -ja to wszystko wiem, mój pierwszy wzmacniacz unitra miał loudnes Druga sprawa, kulturalne przyjęcie z muzyką zamieniacie na popijawę. I co najgorsze nie obraźcie się, ale czy nie jesteście niewolnikami sprzętu? Wy nigdy nie słuchacie na godzinie 10? A dajmy taki przykład: takich osób słuchających z podkolorowaniem dźwięku jest za pewne więcej niż takich jak my -co wszystko na zero i kopułka na wysokość ucha. I co? Jakoś oni żyją, daje im to radość. Ich sprzęty jakoś sobie z tym radzą
 20. Właśnie widziałem. Membrana zachowuję się jak uderzana od tyłu. Ale nakierujmy trochę temat na odpowiedznie tory. To że coś się zużywa to normalnę. Z odpowiedzi wynika, że konkretnej przeszkody nie ma. Bo w sumie wieża sama w sobie może się zepsuć. Jeżeli już to po co montują regulatory basu czy trebli. Ustawić bas i treble fabrycznie na zero, pokrętełek nie montować i dać limit na gałkę volumę do godziny 9
 21. Przetestowane, najgłośniej będzie to "godzina 10" -w sumie sam nie wiem, czy to duże obciążenie??? Powiem szczerze, jestem zaskoczony ile musiałem kręcić aby pojawiły się zniekształcenia. Piano to piano.
×
×
 • Utwórz nowe...