Skocz do zawartości

marlon

Uczestnik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

O marlon

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  poręba

Ostatnio na profilu byli

395 wyświetleń profilu
 1. jak napisałem,doceniam starania 907xr,to naprawdę wspaniały wzmacniacz,który stara się zrobić z kiepskim materiałem ,aby zabrzmiał na wysokim poziomie,natomiast w przypadku au07,to Ty musisz się postarać dostarczyc jej dobry materiał.Oczywiście tak ja to odbieram subiektywnie w swoim systemie.Ktoś inny może mieć inne wrażenia.
 2. Mam kilka cd z empiku min Jassie Ware.Na 907xr to brzmi super ,na au07 nie da się słuchać
 3. Witam ,dzisiaj odwiedziła nas 07.Słuchamy.Wszystko to prawda ,co piszą.Im ładniejsza dziewczyna ,tym gorszy charakter i pewnych rzeczy np.płyt cd po20zł. nie wybacza.Dzięki temu dostrzegam i doceniam ,jak bardzo stara się moja 907xr ,aby z marnej jakości materiału odtworzyć muzykę,która cieszy uszy.07 nigdy dla Ciebie tego nie zrobi,czeka na odpowiedni małeriał.Ale,gdy go dostanie...,to żona wejdzie zmęczona po pracy i koniec słuchania.
 4. Płytki były wcześniej,także się już raczej nie dowiemy.Rcm zakupiłem dzięki Tobie.
 5. 1,3 kv stary laboratoryjny produkcji niemieckiej,z regulacją napięcia i dwoma wyjściami ,także w sam raz do zestawu .
 6. Witam.Po wielu latach ukrywania ujawniam się .Bardzo lubię swój zestaw stereo.Telewizor należy do żony.Pozdrawiam Zacne Grono Osób Piszących i Czytających.Mariusz.
 7. Witam,dzisiaj zarejestrowałem się, aby zapytać, czy byłby Pan uprzejmy ulepszyć moją 901,pozdrawiam Mariusz
×
×
 • Utwórz nowe...