Skocz do zawartości

hungarka1

Uczestnik
 • Zawartość

  64
 • Dołączył

 • Ostatnio

O hungarka1

 • Urodziny 02.11.1972

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Kalisz

Ostatnio na profilu byli

748 wyświetleń profilu
 1. Cześć. Szukam kolumn, wyłącznie podłogowych (mam monitory Focal Profile 908), a do tego nie za dużych (ca 1,0 m). Pomieszczenie 15 m2, słucham heavy, rocka, rocka gotyckiego, psychodeli, new wave, a od czasu do czasu muzyka poważna, głównie walce. Ale... W tytule wspomniałem o wzmacniaczu Moon i-5 lecz posiadam też wzmacniacz lampowy na kt 120/150 (obecnie 150) od Sinusa. Krótko mówiąc, na pewno zakupione kolumny będę próbował na jednym i drugim. Co ważne, chciałbym kolumny używane w cenie do 5 tys. W przyszłym tygodniu posłucham Chario Constelation Cygnus Green Leaf Limited. Chętnie posłucham innych, bardzo proszę o pomoc Źródło - Classe CDP 100 i Pioneer N70A.
 2. Jak najbardziej, Panowie. Tylko proszę o instrukcję, bo jak widać wyżej, nie bardzo "obracam się" wśród tych nowinek
 3. Pięknie dziękuję Jest tak jak piszesz. Nie mam opcji wyboru USB, Pioneer N70A. Co mogę zrobić?
 4. Cześć. Może mi ktoś wytłumaczyć po chłopsku, łopatologicznie, jak zapodać muzykę z Foobara2000, którego pobrałem nana PC, na DACa? Mam Foobara i pobrałem kilka adresów stacji FLAC z których niektóre grają. Komputer podłączony jest z DAC USB A-B. Co jeszcze muszę "podłączyć"? To nie działa tak jak iTunes, z którego po włączeniu przesyłam dźwięk na DACa?
 5. W końcu udało się. Muszę posypać głowę popiołem, bo zupełnie zapomniałem o jednej z funkcji, którą ma N70A. Pomimo, że czytałem instrukcję to gdzieś mi to umknęło ale w końcu nie używa się jej "na co dzień". To jest tzw. funkcja Lock Range Adjust, czyli zakres blokady DAC od poziomu 1 do 7. Fabrycznie ustawiona jest na 7, więc musiałem coś wcisnąć na pilocie i przestawiłem na wąskie gardło na 1 poziomie. Dziękuję za pomoc i soorki za zamieszanie
 6. Niestety jest tylko Spotify Connect. Próbuję na różne sposoby i za cholerę nie widzi Pioneer DAC.
 7. Połączyłem się z odtwarzaczem kablem USB A-B, czyli uruchomiłem Pioneera jako DAC. Włączyłem Spotify i wybrałem Pioneera "podłącz do urządzenia". Problem w tym, że N70A obsługuje Spotify "fabrycznie" i przełącza się automatycznie z DACa na Spotify. Nie mam modułu Wi-Fi w odtwarzaczu, jestem podłączony po kablu z rutera. Czyli ścieżka wygląda tak - Spotify na PC (jako pilot) wpięty do rutera i kolejny kabel z rutera na N70A.
 8. Dokładnie. Telefon lub PC jest pilotem. W aplikacji w telefonie lub na PC wciskam "podłącz do urządzenia" i wybieram N70A. Spotify premium. Rozumiem, że można ze Spotify przesyłać muzykę po kablu USB na linii PC - Pioneer?
 9. Witam. Mam problem z jakością odtwarzania Spotify na odtwarzaczu sieciowym, szczególnie przy połączeniu komputer PC - ruter - odtwarzacz. Niestety na mojej wiosce nie ma jeszcze szerokopasmowego netu i cały czas korzystam z mobilnego (T). Objawy - rwany dźwięk, można powiedzieć, że hamuje bez ostrzeżenia, raz gra lewy, raz prawy kanał, raz ciszej, raz głośniej, zdarzają się jakieś trzaski itp. Sam ruter to badziewie H zakupione z kartami SIM, oczywiście karta w ruterze. Do rutera podłączony jest PC i na tej linii nigdy nie miałem problemów z internetem i dodam, że Spotify śmiga bez zająknięcia. Do rutera podłączyłem też odtwarzacz Pioneer N70A, który gra kiedy pracuję. Głównie stacje radiowe, które grają perfekcyjnie. Na linii PC - odtwarzacz (USB A-B) też nie ma problemów. Problem pojawia się wyłącznie podczas odtwarzania Spotify z PC na N70 przez ruter. Proszę o pomoc, jeżeli w ogóle da się coś z tym zrobić. Na wstępie napisałem "szczególnie przy połączeniu komputer PC - ruter - odtwarzacz". Kiedy odpalę Spotify na telefonie i rzucę na N70, problem niemal znika (choć bywa, że też tnie). Telefon na wi-fi, ten sam ruter.
 10. Jest kod. Bardzo Ci dziękuję.
 11. Na zdjęciu pierwszym wygląd lampki na aukcji i dodam, że z tymi napisami dotarła.
 12. Cześć. Kupiłem na alle drogo lampę ECC83 Philips Miniwatt made in Holland. Przed włączeniem w system lampkę przetarłem lekko wilgotną szmatką i ku mojemu zdziwieniu po napisach nie pozostał nawet ślad. Mam Mullarda, Telefunkena i Marconi z których napisy nie złażą po lekkim przetarciu. Jak sądzicie, zostałem nabity w butelkę?
×
×
 • Utwórz nowe...