Skocz do zawartości

hungarka1

Uczestnik
 • Zawartość

  58
 • Dołączył

 • Ostatnio

O hungarka1

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec
 • Urodziny 02.11.1972

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Kalisz

Ostatnio na profilu byli

640 wyświetleń profilu
 1. W końcu udało się. Muszę posypać głowę popiołem, bo zupełnie zapomniałem o jednej z funkcji, którą ma N70A. Pomimo, że czytałem instrukcję to gdzieś mi to umknęło ale w końcu nie używa się jej "na co dzień". To jest tzw. funkcja Lock Range Adjust, czyli zakres blokady DAC od poziomu 1 do 7. Fabrycznie ustawiona jest na 7, więc musiałem coś wcisnąć na pilocie i przestawiłem na wąskie gardło na 1 poziomie. Dziękuję za pomoc i soorki za zamieszanie
 2. Niestety jest tylko Spotify Connect. Próbuję na różne sposoby i za cholerę nie widzi Pioneer DAC.
 3. Połączyłem się z odtwarzaczem kablem USB A-B, czyli uruchomiłem Pioneera jako DAC. Włączyłem Spotify i wybrałem Pioneera "podłącz do urządzenia". Problem w tym, że N70A obsługuje Spotify "fabrycznie" i przełącza się automatycznie z DACa na Spotify. Nie mam modułu Wi-Fi w odtwarzaczu, jestem podłączony po kablu z rutera. Czyli ścieżka wygląda tak - Spotify na PC (jako pilot) wpięty do rutera i kolejny kabel z rutera na N70A.
 4. Dokładnie. Telefon lub PC jest pilotem. W aplikacji w telefonie lub na PC wciskam "podłącz do urządzenia" i wybieram N70A. Spotify premium. Rozumiem, że można ze Spotify przesyłać muzykę po kablu USB na linii PC - Pioneer?
 5. Witam. Mam problem z jakością odtwarzania Spotify na odtwarzaczu sieciowym, szczególnie przy połączeniu komputer PC - ruter - odtwarzacz. Niestety na mojej wiosce nie ma jeszcze szerokopasmowego netu i cały czas korzystam z mobilnego (T). Objawy - rwany dźwięk, można powiedzieć, że hamuje bez ostrzeżenia, raz gra lewy, raz prawy kanał, raz ciszej, raz głośniej, zdarzają się jakieś trzaski itp. Sam ruter to badziewie H zakupione z kartami SIM, oczywiście karta w ruterze. Do rutera podłączony jest PC i na tej linii nigdy nie miałem problemów z internetem i dodam, że Spotify śmiga bez zająknięcia. Do rutera podłączyłem też odtwarzacz Pioneer N70A, który gra kiedy pracuję. Głównie stacje radiowe, które grają perfekcyjnie. Na linii PC - odtwarzacz (USB A-B) też nie ma problemów. Problem pojawia się wyłącznie podczas odtwarzania Spotify z PC na N70 przez ruter. Proszę o pomoc, jeżeli w ogóle da się coś z tym zrobić. Na wstępie napisałem "szczególnie przy połączeniu komputer PC - ruter - odtwarzacz". Kiedy odpalę Spotify na telefonie i rzucę na N70, problem niemal znika (choć bywa, że też tnie). Telefon na wi-fi, ten sam ruter.
 6. Jest kod. Bardzo Ci dziękuję.
 7. Na zdjęciu pierwszym wygląd lampki na aukcji i dodam, że z tymi napisami dotarła.
 8. Cześć. Kupiłem na alle drogo lampę ECC83 Philips Miniwatt made in Holland. Przed włączeniem w system lampkę przetarłem lekko wilgotną szmatką i ku mojemu zdziwieniu po napisach nie pozostał nawet ślad. Mam Mullarda, Telefunkena i Marconi z których napisy nie złażą po lekkim przetarciu. Jak sądzicie, zostałem nabity w butelkę?
 9. Zamówiłem u Mariusza KT 120 SE Dual Mono i poprosiłem, żeby na froncie zamiast przycisku POWER zamontował przycisk TR/UL. Od kilku miesięcy użytkuję i nie żałuje decyzji. Czy tym samym mnie też wprowadził w błąd? Całe szczęście, że Twoje komentarze na temat wyglądu wzmaka z postu są tylko subiektywne i zapewne właściciel ma to w du...
 10. Przeczytałem wątek na forum, dotyczący tych lampek. Chciałbym jednak zapytać użytkowników wzmacniaczy na 12AX7 o sztukę, która charakteryzuje się twardym basem i dobrą separacją instrumentów. Lampa do wzmacniacza słuchawkowego + ATH W1000X Grandioso, budżet do 350 zł.
 11. Jaki polecacie wzmacniacz do Audio Technica Grandioso ATH-W1000X? Może być lampa, może być tranzystor, może być używka w kwocie do 2000 zł. Przy okazji, może już ktoś podzieli się wrażeniami z odsłuchu MUSICAL FIDELITY LX2-HPA? Wart tych 1250 PLN?
 12. Trochę z innej beczki. Kupował kto na aledrogo ATH-MSR7b z dostawą z czajna za 410 PLN?
 13. Dziękuję. A jakie jest Wasze zdanie na temat Audio Technica A2000Z, Fostex TH610 i Audeze LCD-2, używane oczywiście?
×
×
 • Utwórz nowe...