Skocz do zawartości

Trouble

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Trouble

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Strzałkowo

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Daj kilka paneli z pianki pur gęstości 80kg, tania i skuteczna. Tak małe pomieszczenie to tylko absorbery. Najważniejsze zniwelować odbicia od płaskich powierzchni.
 2. A mnie tak wzieło i słucham palestriny
 3. Patriota :-) I dobrze. Mamy sporo niszowych manufaktur, które pięknie stroją sprzęty. Baltlab, stelaudio, BMN itd. Niedawno byłem w Tonsilu, dziennie wychodzi 20-40 par Altusów :-)))) Wyobraź Sobie, że spokojnie mogą sobie pozwolić na prace projektowe nad nowymi przetwornikami. Chyba nowe basowce powstały. Nie pamiętam dokładnie, miałem wjechać na odsłuch ale jakoś nie wyszło. P.S. Sorry za zaśmiecanie
 4. Kolega z Wrześni ostatnio zamówił. Jak nie masz daleko to mogę zorganizować odsłuch. Ale w Koninie też posłuchasz na miejscu. Nie chcę robić reklamy czy ohów ahów. Jest to po prostu rzecz wyjątkowa.
 5. Podrzucę Ci ciekawostkę. Pewien wzmacniacz, który dla audioluba musi być pozycją obowiązkową do odsłuchania. Pewien Pan w piwnicy na blokowisku a wysyła wzmacniacze nawet do ułesej. Jest to marka, której nie zależy na masowej produkcji. http://www.rtv-mariusz-dziubczynski.pl/wzmacniacze-lampowe/
 6. Dobrze powiedziane, dlatego np. ja opieram sie na renomie producenta. Wiem, że nad to pewniak. Projekty Troelsa również. Może wydaje się to mało wyszukane podejście ale jednak cena też gra ? P.S Wiem jak pięknie brzmią systemy za 100k ale to trzeba też dobrą akustykę mieć. Czasami lampa na el84 rft lub mullard będzie lepszym wyborem. System który uśrednia ma tą zalete, że wszystkiego słucha się dobrze lub na bardzo akceptowalnym poziomie. A, że muzyka to nie bity/Hz tylko emocje daje duży plus, według mnie ?
 7. Wbrew pozorom po łiski odbiór jest zaburzony ? czyli nie audiofilski. Ale czy na tej audiofilskości tak bardzo nam zależy?
 8. Za plecami mam rezonatory helmholtza panelowe z absorberem, strojone dość szeroko na środek pasma ? sporo myślałem o dalszych pracach ale na razie odpuściłem. Chyba wystarczy... bardzo zaczeła mnie wciągać muzyka barokowa
 9. Sam z życia mam takie doświadczenia. Konstrukcja kolumn na ScanSpeakach revelatorach, brzmienie rasowe, mocne, szczegółowe ale mało spójne i na dłuższą metę zbyt techniczne. Dużo tańsze przetworniki seasa prestige grają swobodniej, mało w nich detali, ale muzyka płynie, są spójne. Znajomy od dawna słucha na TDL-ach i musicalu, kupił za namową sprzedawcy Monitor Audio, miał je w domu tydzień. Powiedział mi tylko, że są za szczegółowe i nie da się słuchać.
 10. Projekt Troelsa, wykonanie własne :-) http://www.troelsgravesen.dk/3WClassic.htm Dość popularne diy
 11. Aby dobrze grało cicho musi być szklana dobrego whyski, basta!
 12. Za 3,5 kafla można już powybierać? musical m3si, nad356, arcam posłuchaj troche. Nic na hura
×
×
 • Utwórz nowe...