Skocz do zawartości

maxredaktor

Uczestnik
 • Zawartość

  368
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez maxredaktor

 1. Jeśli masz zamiar słuchać stereo, to bez sensu jest kupować amplituner do KD. Zagra to znacznie gorzej. Jaki masz budżet? Ten NAD jak najbardziej nadaje się do tego, należy mieć na uwadze tylko to, że aby został też streamerem, to musisz dokupić do niego moduł BluOS, (zyskasz za to świetną aplikację). Możesz też dodać drugi moduł, z HDMI, które obsługuje 4K. W miarę podobnej cenie masz jeszcze Marantza 7000n z funkcjami sieciowymi, Audiolaba 6000a Play (lub nowszą, ale sporo droższą Omnię), Cyrusa One Cast (on ma też HDMI) czy wspomnainą przez Ciebie Yamahę. Jest też kombajn Denona w cenie podobnej do tej Yamahy. To tak na szybko. Mały edit: zapomniałem o nowym produkcie NADa, czyli C700. Na niego też warto zwrócić uwagę, jeśli budżet pozwoli. Ma on już BluOsa, ma też HDMI z ARC.
 2. Nowy twór polityczny masz - Hołownię i jego ruch. Tyle że mnie oni kompletnie nie przekonują. To już wolę te stare skarpety, może i znoszone, ale przynajmniej wygodne.
 3. Fajne lektury. A Iggy pojawi się w tym roku w Polsce na Off Festiwal
 4. Chciałem ostatnio wymienić swój stary gramofon na coś lepszego, kosztującego w granicach 3 tysięcy. Brałam głównie nowe pod uwagę, m.in. te o których też myślisz, jednak za namową Tomka zdecydowałem się na sprzęt używany, a a dokładnie Technicsa 1710 mk2 z 1981 r. I nie żałuję - sprzęt jest magiczny Ale grunt, abyś był zadowolony.
 5. Tyle że 80 proc. Hiszpanów zaszczepiło się dwoma dawkami. A u nas 30 proc. mniej.
 6. Też ich teraz sobie zapodałem. Ale ani w Deezerze ani na Spotify nie widzę tego debiutanckiego albumu. I tu i tu jako pierwszy jest „Dose”.
 7. Zdaniem @tomek4446 należy raczej do gatunku tych przyzwoitych. I ja się z nim zgadzam
 8. Wczoraj z ciekawości podpiąłem swoje słuchawki (Bowers & Wilkins PX) do mojego One HD. Jak dla mnie wszystko brzmiało poprawnie - dźwięk był czysty, nie miałem odczucia że ktoś mi napchał waty w nauszniki Nie mam niestety porównania z wyższymi modelami Cyrusa, słuchawek używam głównie do słuchania muzy z telefonu (Deezer Hi Fi).
 9. Mała dygresja - żaden iPhone nie obsługuje aptX ani tym bardziej HD. Dziwi to tym bardziej, że mają świetne słuchawki (airpods max), jak i muzę hi res w Apple music. Co do wyjścia słuchawkowego w One (hd też) również słyszałem/czytałem dobre opinie. Niemniej jednak sam go jeszcze nie przetestowałem, a nie mam potrzeby, żeby z niego korzystać. https://www.head-fi.org/showcase/cyrus-one-hd.25349/reviews https://www.avforums.com/reviews/cyrus-one-hd-integrated-amplifier-review.15163
 10. Właśnie nie. Gdyby tak było, to bym o nich w ogóle nie wspominał. Mają standardy i ich się trzymają. Są antysystemowcami w takim znaczeniu, że się nie identyfikują z tzw. klasą polityczną.
 11. Są antysystemowcami, liberałami, stawiają na transparentność. I fajne jest to, że tego bardzo mocno pilnują. Może dlatego, że Czesi mają też duże problemy z korupcją. W niektórych miastach rządzą już od dekady. Nie chcą też nazywać się partią, tylko ruchem. Tu krótki cytat z gazety: "Nad tym, czy powinni zawiązać koalicję w Pradze z dwoma innymi ugrupowaniami, członkowie Piratów debatowali w internecie na forum przez trzy dni. Ostateczna decyzja została zaś podjęta w drodze internetowego referendum". No i nie przyjmują spadochroniarzy z innych partii. A tu jest wywiad z jednym z ich czołowych działaczy: https://krytykapolityczna.pl/swiat/ue/czechy-piraci-ivan-bartos-wywiad/
 12. Żałuję, że u nas nie ma partii podobnej do czeskich Piratów. To byłby pewnie mój wybór.
 13. To może jednak akustyka? Choć Twoje pomieszczenie wygląda na takie, że powinno być OK. Ja mam Cyrusa HD, Classiki 8 i Tellurium Q Blue II. Na bas nie narzekam. Jest fajnie zarysowany, punktowy, ale przede wszystkim go nie brakuje. A z Twoim Cyrusem 8.2 i jeszcze PSX-em powinno być znacznie lepiej.
 14. Wybrali, czy może ci chwiejni dali się przekupić?
 15. Dokładnie. Ale żeby słuchać tego radia, to właśnie trzeba by się cofnąć w czasie.
 16. Pewnie, że wracam. Chyba każdy tak robi.
×
×
 • Utwórz nowe...