Skocz do zawartości

STELVIO

Uczestnik
 • Zawartość

  601
 • Dołączył

 • Ostatnio

1 obserwujący

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Trójmiasto

Ostatnio na profilu byli

3 202 wyświetleń profilu
 1. @Piotr Sonido Post 1 Punkt 3 😉
 2. Rany. Wpadłeś tu tylko po to, żeby się tym pochwalić? Super. Gratulacje. Najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło. 💪
 3. Bo sufit podwieszany musiałby być na prawdę fatalnie zrobiony, żeby coś się odezwał. Niektórzy po prostu dmuchają na zimne. Często nie potrzebnie. Ale lepiej spać spokojnie. 😉
 4. Ja jeśli nie włączam amplitunera to używam tylko pilota od UPC. Do programów i głośności. Pilota od tv nie używam prawie w ogóle. Chyba, że coś chcę zmienić w menu.
 5. No takie coś to widziałem wielokrotnie. Ale ze środkowym obróconym kopułką do góry to jeszcze nie.
 6. To jest dobre pytanie. Też jestem ciekawy. Patrząc na kopułkę to niby obojętnie. Jeśli chodzi oczywiście o ten model. Zastanawiałem się wcześniej czy w odmianie klipsch thx 6000 LCR jest lewy i prawy. Czemu nie ma centralnego tylko trzeba wstawiać drugi lewy lub prawy? I czy ten model można obrócić o 90stopni? Tak żeby kopułka była np nad membranami niskotonowymi?
 7. Uuuu. To nie źle. Siedem i jeszcze za mało. Ło matko 😲😉
 8. U mnie ampli jest od wszystkiego. Więc tv i projektor są podłączone do amplitunera monitor1 i monitor2, a cała reszta UPC, blu ray itd do poszczególnych hdmi poniżej. Tak się przyzwyczaiłem chyba i mam tak od zawsze. Ale może coś jest lepsze.
 9. Nie musi być. Mam tak od x lat. Pod CBL/SAT mam podłączone UPC.
 10. Ja bym horizona podłączył do amplitunera. Tv eArc - ampli eArc. Horizon do np hdmi 1 w aplitunerze.
×
×
 • Utwórz nowe...