Skocz do zawartości

Karol64208

Uczestnik
 • Zawartość

  1 255
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Karol64208

 • Ranga
  Przyjaciel forum

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  EU

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. wzmacniacz to możesz poszukać z lat 70/80 były bardzo dobre/ mało bajerów ale za to jakość/, ale kolumny muszą spełniać pewne parametry żeby dźwięk był dobry, szczególnie przy muzyce z vinyli. Może kolumny też używane jeżeli nie masz za dużo kasy, też z okresu lat 80/90 do 140W RMS i trójdrożne.
 2. Zestaw dobry, Saby dobrze się spisywały, tylko może wkładkę wymienić na coś lepszego, żeby pozostały sprzęt mógł zagrać i pokazać swoje możliwości
 3. możesz zastosować kwiaty liściaste obok kolumn/ beniaminek, lub co w tym stylo min. na wysokość kolumn/ Żona się ucieszy
 4. dobrze zrobiłeś, fakt że ciężko jest kupić dobre kolumny nawet za 10k, ale do muzy z vinyli szukaj kolumn trójdrożnych. Propozycja Pylon Audio Pearl 27, Heco mogą być za mocne i mogą sprawiać trudności przy cichym słuchaniu, ale koniecznie przetestuj je u siebie i wtedy zdecyduj które wybrać. Z akustyką przy takiej odległości odsłuchowej nie powinno być dużego problemu / dywan przed kolumnami/ i postaraj się jak najdalej odejść od bocznej ściany z kolumną lewą.
 5. możliwe, ale najlepszym wyborem do vinyli to wzm. lampowy
 6. dodam; Elton John, Rod Steward, Jeff Lynnes z ELO /jutro wybieram się po jego nową płytkę/, dalej St.Wonder, P. Mc Cartney, Ringo Star, Bob Dylan, Neil Young i wielu ze starej gwardii z lat 60, 70, którzy tworzyli Rock, Blues, POP. Country itd.
 7. tak pisałem o starej gwardii, ale nowa
 8. ale tak poważnie to nie ma szansy żaden obecny wykonawca, z młodej generacji. Przykre ale nie mamy na to wpływu. Wszystko co najlepsze było w muzie to lata 50 do 80. Trafiają się perełki, ale to jednorazowe - płytka albo utworek.
 9. Built-in MM Phono stage mój jest stoi na półce, antywibracyjna podkładka, ale półka jest przymocowana do ściany, to polecam. Półka jest mocowana powyżej kolumn.
 10. pomówimy o tym za 52 lata Ale tak poważnie to jest takich kilka np; Rolling Stones - 58 lat
 11. jeżeli płytka jest krótsza, znam długie i wtedy kaplica, brak końca utworów
 12. dla amatorów rozbieranych zdjęć, mój stary CDR 775 Przeszedł na zasłużoną emeryturę, padł
 13. Przybyłem, zobaczyłem i ... A miałem odebrać David Gilmour ‎– In Any Tongue, nie załatwili rozpakuję dopiero jutro wieczorkiem
 14. są dwie szkoły jazdy, od dłuższego czasu korzystam z manual, nie zawsze automat się sprawdzał. Obecnie mam nowe i starsze płyty gdzie mają dłuższy czas zapisu i automat nie trafiał na początek i koniec.
 15. nie wiem gdzie mieszkasz, w PL na pewno znajdziesz
×
×
 • Utwórz nowe...