Skocz do zawartości

Kubad

Uczestnik
 • Zawartość

  240
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zgadza się minimalnie przekracza budżet ale po odsłuchu przekonasz się że gra jest warta świeczki, czasem lepiej dołożyć trochę więcej niż później kombinować co tu zrobić żeby było lepiej.
 2. A opowiedz trochę więcej o swoim systemie co to za wzmak i kolumny będzie łatwiej coś podpowiedzieć.
 3. Do tych pylonów zdecydowanie lepiej od Yamahy będzie pasował nad c326, rozbudujesz go o Yamaha wxad-10 i zestaw gotowy. Natomiast jeżeli możesz przekroczyć budżet to wspomniany nad c356 byłby jeszcze lepszym rozwiązaniem. Najlepiej umów się na odsłuch i porównaj czy warto dopłacić a moim zdaniem warto
 4. Problemem na pewno nie jest przepustowość łącza internetowego, musiccast tak poprostu ma i trzeba się do tego przyzwyczaić bądź narzekać. I zgadzam się że Yamaha 803d to nie tylko mc ale w tej cenie bardzo dobrze grający amplituner stereo i nie należy go oceniać jedynie przez pryzmat mc który jest jego dodatkiem.
 5. U mnie wszystko działa ale przy korzystaniu z tidala każde kliknięcie wymaga odczekania dłuższej chwili. Tak że może coś jest faktycznie na rzeczy.
 6. Godny polecenią i spełniające wszystkie twoje wymogi to Yamaha rx-v685 możesz ją połączyć np. z heco aurora 700 jeżeli lubisz cieplejszy dźwięk możesz też wybrać coś bardziej szczegółowego czyli elac debut 2.0 f5.2. Najlepiej wcześniej umów się na odsłuch i sprawdź co bardziej ci odpowiada.
 7. Pomieszczenie ciężkie bo nie ma dużego pola manewru ale monitory można śmiało wstawić na komodzie. Na twoim miejscu wybrałbym zamiast amplitunera KD, amplituner stereo bądź klasyczny wzmacniacz który można rozbudować o funkcje sieciowe bo jakość dźwięku będzie zdecydowanie lepsza.
 8. Nie da się słuchać i bas jest fatalny bo są to głośniki do niczego. Najlepiej oddaj póki możesz i kup coś normalnego, innego wyjścia z tej sytuacji nie ma.
 9. Przy tym metrażu raczej warto zwrócić uwagę na heco aurora 1000, może być to także coś z mission qx-4, wspomniana wyżej melodika też jest ciekawa alternatywą. Oprócz tego w późniejszym czasie będziesz musiał jeszcze pomyśleć nad jakiś subem ale to już inna kwestia.
 10. A co oznaczają walory estetyczne że kolumny mają być z fakturą drewna, białe, czarne czy porostu mają być solidnie wykonane.
 11. Zakładając że później będziesz rozbudowywał zestaw o kolejne głośniki pamiętaj aby starać się dobierać tą sama serie żeby KD było spójne. Zatem chcąc teraz wybierać kolumny podstawkowe w późniejszym czasie mogą posłużyć ci jako tyły. Napisz też czego słuchasz i jakie brzmienie preferujesz to ułatwi dobór.
 12. Kupowanie sprzętu w ciemno jest trochę słabe i ryzykowne bo nigdy idealnie nie dobierzesz go pod siebie i swoje wymagania. Więc może czasem warto się poświęcić i zrobić parę kilometrów.
 13. Zdecydowanie w tym przedziale z zestawów mini najlepiej sprawdzi się Yamaha mcr670d jest dostępna w obu kolorach jakie potrzebujesz i spełnia wszystkie twoje wymogi opisane wyżej. Dodatkowo można pobawić się w zmianę kolumn fabrycznych na inne w celu uzyskania lepszego efektu.
 14. Nad c356 to bardzo dobre rozwiązanie w tym przedziale cenowym. Wystarczającą moc, dobra dynamika oraz cieplejsze brzmienie. Jeżeli coś jaśniejszego to Yamaha 701 bardziej szczegolowa w porównaniu z nadem. Nic tylko przesłuchać
 15. Co do Aurory 700 zgadzam się że przy yamaszce 880 nie powinieneś mieć problemu z dudniącym basem. Ale myślę że lepszą opcja jest elac debut 2.0 f6.2 kolumny będą bardziej szczegółowe w stosunku do heco i nie będziesz miał problemu z basem. Ale wcześniej postaraj umówić się na odsłuch, możesz jeszcze opisać jakie są twoje preferencje muzyczne i jaki dźwięk lubisz.
×
×
 • Utwórz nowe...