Skocz do zawartości

Kubad

Uczestnik
 • Zawartość

  724
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Kubad

 • Ranga
  Aktywny

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Warto żebyś pomyślał jednak nad kolumnami podłogowymi zawsze można zrobić małe przemeblowanie dobrze jakbyś dodał zdjęcie gdzie ten zestaw miałby stanąć. Co będzie głównym źródłem dźwięku?
 2. Co by nie było temat trochę zboczył z kursu
 3. Najważniejsze że osłuchuje się z kolejnym sprzętem dzięki temu wie więcej. A zestaw który spodoba się najbardziej przed zakupem warto przetestować w domowych warunkach jak wspomina milk.
 4. Zdecydowanie z elektroniką można pójść w górę kolumny pokażą więcej, dodatkowo lepiej jakbyś poszedł w model b6.2 przy tej powierzchni.
 5. Z tego co opisałeś to bez serwisu raczej się nie obejdzie
 6. Zdecydowanie najlepsze rozwiązanie zamiast kombinować ze slimami itd. stawiasz na szafce i masz pewność że nie ugotujesz dzięki temu amplitunera.
 7. Do tych elacow mógłbyś przesłuchać nada c356bee a do niege podpiąć chromecasta albo audio pro link 1. Wart uwagi może być też Pioneera a-40ae.
 8. A myślałeś np nad rozdzieleniem amplitunera i zastosowaniem wzmacniacz i dodatkowo odtwarzacza sieciowego. Czy wszystko musi być w jednym urządzeniu?
 9. No zgadzam się ja np. nie jestem wstanie wymienić tylko jednego, i myślę że wielu będzie miało ten sam problem.
 10. Jeżeli to pomieszczenie otwarte to chcąc nie chcąc będzie grało wszędzie więc 26m a przy takim metrażu lepiej jakbyś celował w kolumny podłogowe chyba że nie masz takich możliwości?
 11. Zwiększyć budżet zawsze można. Efekt będzie na plus, tylko czy przyrost jakosci dla ciebie będzie na tyle duży żeby dopłacić różnicę.
 12. Jeżeli chcesz dokonać najlepszego dla siebie wyboru bez testów się nie obejdzie. Daj znać później co i jak.
 13. Na śrubkę raczej bym nie stawiał ale zawsze warto próbować. Najlepiej jakby udało się załatwić to za pośrednictwem serwisu jeżeli jest na gwarancji. Jeżeli nie to dopiero zaczął bym kombinować.
 14. Wszystko zależy od oczekiwań więc przed konkretnym wyborem najlepiej samemu wszystko przesłuchać i przymierzyć. Jak dla mnie Sony ma lepsze tłumienie a Ath bardziej odpowiada mi dźwiękowo.
 15. Jak ktoś ma za dużo kasy i chce sobie kupować kable za niewiadomo ile to dajcie mu taką możliwość. Nie rozumiem po co z tym walczyć, co to zmienia.
×
×
 • Utwórz nowe...