Skocz do zawartości

Kubad

Uczestnik
 • Zawartość

  1 192
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kubad

 1. Ja zacząłbym od wymiany kolumn które zrobią największą różnice w obecnym systemie.
 2. Będziesz miał ciężko zmieścić się w budżecie 5k skoro amplituner pokrywa praktycznie całość. Przy takim metrażu musisz iść w kolumny podłogowe jeżeli myślisz dodatkowo o filmach to sub jak dla mnie jest niezbędny.
 3. Bo to kiepski amplituner jak na takie kolumny. Zależy co kto lubi jeżeli lubisz ostrą górę to ci się spodoba. Natomiast mało jest masochistów ^^
 4. Większość amplitunerów stereo posiada gniazdo optyczne ten także. Więc nie ma problemu żeby spiąć z tv.
 5. Będzie postep względem tego co miałaś natomiast apetyt rośnie w miarę jedzenia jak posłuchasz paru urządzeń co potrafią to sama zobaczysz, co będzie dla ciebie lepszym rozwiązaniem.
 6. Bo jesteś w stanie uzyskać lepszą jakość ale może się okazać że przykładowo taka 803 będzie dla ciebie wystarczająca więc wcześniej najlepiej odsłuchać.
 7. Indiany potrzebują energicznej elektroniki jeśli myślisz o ampli zwróć uwagę na yamahe rn602.
 8. Zgadza się tyczyło się to tanich amplituner av a avr 10 raczej do nich nie należy ^^
 9. Zgadzam się natomiast w przypadku takiego urządzenia jak ieast m5 myślę że nie będzie znaczącej różnicy w finalnym dźwięku.
 10. Tak samo w tanim amplitunerze kd będzie słaby przedwzmacniacza który będzie stanowił wąskie gardło dla końcówki mocy.
 11. Oprócz monitor audio dorzuciłbym bowersy 603s2 Aurory 700 spoko często polecane, ale połączenie z c368 słabe jak dla mnie.
 12. Opcja c) najmniej wygodna bo wymaga rozdzielenia elementów ale przy takim założeniu jesteś w stanie uzyskać najlepszy efekt. Amplituner to zawsze kompromis względem jakości dźwięku.
 13. A po co ci więcej mając wzmacniacz wykorzystujesz jego gniazda, a wxad-10 pełni tylko rolę streamera.
 14. A no koniec sprawdzić w domowych warunkach gdzie jest inna akustyka co robi zdecydowaną różnicę w odbiorze. Aby dokonać dobrego wyboru niestety trzeba się trochę pomęczyć z odłuchami
 15. O kefy jak najbardziej q750 spoko model często łączony z rn803d.
 16. Wszystkich z listy za jednym razem chyba się nie uda odsłuchać ale większość z wymienionych znajdziesz w tophifi.
 17. Nie kieruj się opiniami bo każdy ma inny słuch i szuka czego innego to że komuś taka kombinacja nie pasuje nie oznacza że tobie się nie spodoba. Mam znajomego co posiada połączenie b&w z yamaszka i jest zadowolony.
 18. Musisz opisać trochę więcej na jakim dźwięku ci zależy jak duże posiadasz pomieszczenie. Wiszące to znaczy że chcesz zamontować monitory na uchwytach ściennych?
 19. Z tych 2 stawiałbym na ap a26 jeżeli pomieszczenie nie jest za duże to nawet bez suba może się obejdzie więc i budżetowo prezentowałoby się ciekawiej. Najlepiej przetestować w warunkach domowych. Jedyny minus to kolejna aplikacja sterującą.
 20. Co do spalonego tweetera nie miałeś czasem podkręconych wysokich tonów taka zagrywka przy mocniejszym graniu może spowodować taki problem.
 21. Nie widzę u ciebie możliwości ustawienia kolumn podłogowych. Łatwiej będzie z monitorami pomimo i tak trudnego pomieszczenia.
 22. Tu raczej chodzi o nie trzymanie norm na ARC miałem wcześniej tv LG i cały czas był problem. Po zmianie na sony wszystko działa prawidłowo a amplituner yamahy ten sam.
 23. Moim zdaniem czas na wyjazd i przesłuchanie paru zestawów. Im dłużej trwa wątek masz więcej niepewności przesłuchasz parę kombinacji i będzie wiadomo czy nawet tańsze rozwiązania cie zadowalają.
 24. Rn602 ok ale żeby wyciągnąć wysokie tony musiałbyś zmienić kolumny. Tesi 561 ciepło miękko grające kolumny ale góry o której mówisz w nich brakuje więc tu szukałbym problemu.
 25. Jeżeli nie zależy Ci na anc w tej cenie wolałbym pójść w stronę ath m50xbt. Mniej bajerów lepsze brzmienie.
×
×
 • Utwórz nowe...