Skocz do zawartości

Marek Muszyński

Uczestnik
 • Zawartość

  279
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Marek Muszyński

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Słupsk

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Świetna płyta, bardzo dobrze zrealizowana i nagrana.
 2. Zakodowane niczym kod Leonarda da Vinci
 3. Poprawiłeś mi tym wpisem samopoczucie, jak nie wiem co 😀
 4. Czy dowiemy się, jaki to wzmacniacz zagościł u "kd"?
 5. Nie mam pojęcia. Może trzeba nabyć "wypasiony" telewizor i przerzucić się na obraz
 6. Oooo, mam taki sam Jeśli nie jest tajemnicą, gdzie zamieszkujesz?
 7. Adamie, nie mogłeś tego napisać po weekendzie, aby mi go nie psuć
 8. To koledzy w Dani byli? , bo widzę w profilu, że Rega tam rezyduje. Jakieś zdjęcia systemu byłyby interesujące.
 9. Oj tam, oj tam. Najważniejsze aby usznie były ponadprzeciętne
 10. To ciekawe, bo inna "branża" poleca taki set, sprzedając je w komplecie. Wcześniej ktoś napisał bardzo rozsądnie, że wszelkie porady typu, co pasuje do czego należy włożyć do "D" Sam wcześniej miałem takie zestawienie i uważam, że było całkiem dobrze.
 11. Przed kupnem wertowałem internet i trafiłem na to : https://fr.audiofanzine.com/enceinte-active/ik-multimedia/iloud-micro-monitor/forums/t.640211,commentaires-sur-le-test-des-enceintes-micro.html Jest trochę czytania, można tłumaczyć translatorem najlepiej w przeglądarce Chrome, chyba, że zna się piękny język Moliera.
 12. Nie wykluczam, że coś mi się po...... Na pewno chodziło o inną firmę. Chętnie bym zamienił obecne posiadane na 805 D4. Trzeba grać w toto-lotka
 13. Przecież nie napisałem, że złe. Tak się składa, że posiadam głośniki podstawkowe B&W i uważam, że są bardzo dobre, co oczywiście nie wyklucza, że "goniąc króliczka" zmienię na inne, najchętniej tej samej firmy, ponieważ maja "to coś" co mi odpowiada.
 14. To jest stara wersja, dlatego jest tak tania. W starej EQ przełacznik HF jest -3dB. Natomiast w nowej +2dB. Poprzednia w/g testu (forum francuskie), ma za mało tonów wysokich. Coś było na rzeczy, ponieważ po dyskusji, gdzie na początku uczestniczył przedstawiciel firmy z Włoch, po pewnym czasie zamilkł. Po cichu dokonano tej zmiany, nie informując nikogo.
 15. Z podobną sytuacją spotkałem się na zagranicznym forum. Koleś twierdził, że dla niego lepsze były tańsze 706S2 od droższych 705S2 . Przecież firmy mają dobrze opanowane pozycjonowanie swoich produktów, aby nie popełniać takich gaf.
×
×
 • Utwórz nowe...