Skocz do zawartości

Marek Muszyński

Uczestnik
 • Zawartość

  122
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Marek Muszyński

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Słupsk

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy usytuowanie paneli względem kolumn jest ściśle określone ? Pytam, ponieważ sądziłem, ze należy ustawiać centralnie za głośnikami.
 2. Miałem Nada C368 i tam wszystko działało jak "złoto". Różnica w cenie nie jest jakaś powalająca.
 3. Myślałem, że to ja mam najlepszy na świecie z tych tu wymienionych maluchów 😃
 4. Dziękuję kolegom za cenne rady, a także, że "wybili" mi z głowy odtwarzanie przez laptopa. Kupiłem dysk SSD o pojemności 1 TB, który leży obok urządzenia, a sterowanie odbywa się za pomocą tabletu, ze znakomitą aplikacją Naima. Bardzo dobra płyta, brzmieniowo i muzycznie - Karen Souza Essentials, której okładka jest wyświetlana - polecam.
 5. Pliki muzyczne. Oczywiście mogę z USB, nawet z dwóch, wybierając w aplikacji (Front lub Rear). Nie wiem, czy to ma sens, ale tak sobie wymyśliłem 😃.
 6. To HDMI mam "z głowy", a więc pozostaje UPNP (cokolwiek to dla mnie oznacza) i optyk. Zabieram się za studiowanie internetów, aby zgłębić tę opcję. Muszę jeszcze wybrać laptopa do 14" matryca IPS, zwracając uwagę na wyjście optyczne w gnieździe słuchawkowym (to na wszelki wypadek, gdyby z UPNP...coś nie tak). Wszelkie podpowiedzi mile widziane.
 7. Naszła mnie ochota, aby podłączyć do NAIM Uniti Atom komputer. Posiadam stacjonarny, ale w innym pomieszczeniu. Zatem zamierzam kupić laptopa i w związku z tym pytanie. Czy jeśli bym nabył z wyjściem HDMI, to podłączając pod wejście HDMI NAIMa, nie stracę na jakości ? Aktualnie to wejście mam podłączone pod TV i wydaje się, że brzmieniowo jest doskonale. Oczywiście mogę dokupić DACa, ale być może połączenie HDMI - HDMI, będzie nie gorsze niż przez DACa ? Załączam tylną ściankę, ponieważ może są jakieś inne rozwiązania ?
 8. Trzeba przyznać, że bardzo estetyczne. Sam będę musiał pomyśleć nad wykonaniem podobnych.
 9. Z czego są te estetyczne panele, jaka jest ich grubość i gdzie można kupić ?
 10. Przyjemne, ale brzmienie takie se, bez WOW
 11. Puść sobie /może być z Youtube/ - "Isobel Campbell & Mark Lanegan - Sunrise", będziesz miał efekt WOW.
 12. Poduszki na głośnikach są, brakuje jeszcze pierzyny na klawiaturze instrumentu, bo przecież klawisze mogą wibrować :). Wybacz żart.
 13. Zupełna racja. Nawet moje "drewniane ucho" po zmianie wzmacniacza Nad C368 na Naim Atom, usłyszało kolosalną różnicę.
 14. Z wielką przyjemnością, bym przeczytał taki test ale w Twoim wykonaniu "kaczadupo".
×
×
 • Utwórz nowe...