Skocz do zawartości

Dominik Poślednik

Uczestnik
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Dominik Poślednik

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Leszno

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wzmacniacz sprzedany. Ogłoszenie nieaktualne.
 2. Tydzień temu miałem podpięte Usher V 602 z Atoll in 200 Signature - ogólnie porażka !!! Mój Creek Evo 2 sprawdził się zdecydowanie lepiej niż Atoll. Atoll przzy Creek ogólnie gra sucho, mało wyraziście, z słabszą stereofonią i słabym basem (mówimy tu o sprężystości i tzw. zejściu).
 3. Nie jedynym 😀. Jestem użytkownikiem USHER już 10 lat. Monitory i kolumny tej marki są wyśmienite pod względem brzmienia i wyglądu.
 4. https://allegro.pl/oferta/creek-evolution-2-wzmacniacz-czarny-10102339431
 5. Tak się składa, że posiadałem kilka lat USHER V601 - były połączone z Creek Evolution 2 (moim zdaniem w tym przedziale cenowym Creek bije konkurencję z zakresu cenowego 5 tys.) Ostatnio słuchałem połączenia USHER V 602, które posiadam w połączeniu z Atoll In 200 Signature za 7 tys. Mój Creek go pobił pod każdym względem !!!! Obecnie sprzedaję mój wzmacniacz Creek, ponieważ przymierzam się do zmiany na wzmacniacz lampowy. Brzmienie CREEK EVO 2 - dźwięk dynamiczny, przestrzenny z dobrą stereofonią, bardzo dobra jakość basu, bas sprężysty, dynamiczny, nisko schodzący. Jeżeli chodzi o tego NAD, też słuchałem , to gra, brzmi jak bumbox !!!. Bas obszerny, mało zróżnicowany, dudniący. W zakładce SPRZEDAM mam wystawiony Creek Evo 2.
 6. Witam Dzisiaj byłem na odsłuchach sprzętu do moich Usher V 602 Słuchałem kilku wzmacniaczy m.in. Atoll IN 200 Signature, Haiku Audio SOL 2, Naim Nait 5si oraz XS 3, Arcam SA 20. Okazało się że wygrał wzmacniacz lampowy Fezz Audio Titania. Z Usher fajnie to grało. Jednak interesuje mnie CAYIN A55TP. Mam pytanie, czy toś z was porównywał te dwa wzmacniacze, który waszym zdaniem brzmi lepiej tzn. szczegółowo, dynamicznie, z dobrym prowadzeniem basu.
 7. Ten Harman Kardon HK 3390 sprawdzi się 👍
 8. Czas wygrzania kolumn jest różny w zależności od producenta. Np. moje Usher V 602 w pełni zabrzmiały tak po około 300 - 350 godz. grania.
 9. Kilka dni temu dzwoniłem i od kilku miesięcy nie są w sprzedaży, pomimo że nadal na stronie figurują. W styczniu będę słuchał Atoll IN 200 Signature. Prywatnie dostałem informację od 3 użytkowników, którzy mają w systemie Usher - Atoll. Może pora na zmianę Creek Evolution 2
 10. Już sprawdzałem. Zostały w kolorze srebrnym, czarnych brak. I są powystawowe, szukam nowego.
 11. Który z tych wzmacniaczy posiada lepszą średnicę oraz bardziej sprężysty głębszy bas. Już od kilku miesięcy są niedostępne w sprzedaży.
 12. Dzięki za informację. Mam jeszcze pytanie jak przedstawia się bas tzn. czy jest krótki, sprężysty z dobrą rozciągłością. Jakich używasz kabli głośniowych.
 13. Ktoś może podzielić się spostrzeżeniami na temat brzmienia kabla Cardas 101
 14. Dzięki, też myślałem nad tym wzmacniaczem. Obecnie mam wpięte kolumny pod Creek Evolution 2 i jest dobrze, lecz szukam lepszego dźwięku. Możesz opisać brzmienie tego zestawu czyli Atoll i Usher Dzięki, też myślałem nad tym wzmacniaczem. Obecnie mam wpięte kolumny pod Creek Evolution 2 i jest dobrze, lecz szukam lepszego dźwięku. Możesz opisać brzmienie tego zestawu czyli Atoll i Usher
×
×
 • Utwórz nowe...