Skocz do zawartości

Dominik Poślednik

Uczestnik
 • Zawartość

  92
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Dominik Poślednik

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Leszno

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak to też prawda. Wyznacznikiem jest na pewno wielkość pomieszczenia.
 2. Recenzja / Opis tych monitorów jest dobra. Osobiście ich nie posłucham, ponieważ mam już kolumny, z których jestem w 100% zadowolony. Słuchając różnych monitorów, żaden monitor nie zagra, zabrzmi lepiej niż kolumna. Lecz recenzja monitorów dokonana przez Krafta posłuży osobą, które chcą posłuchać tych monitorów. Będą mieć pewne odniesienie.
 3. Podobnie jak w pewnym miesięczniku o tematyce audio - wzmacniacz tranzystorowy McIntosh 🙂
 4. Mam to zestawienie. CAYIN A55TP + USHER 601. Polecam to połączenie 😈👍 Tak słuchałem. Bardziej sprawdził się mój Creek Evo 2, a najlepiej wzmacniacz lampowy. CXA 81 zabrzmiał lepiej niż sławny Atoll In 200.
 5. Dlatego prawdopodobnie lepszym wyborem będą np. Usher V 601 (monitory) 🙂
 6. Potwierdzam 👍 Dobrym wyborem są też wzmacniacze lampowe firmy Cayin. Takowy posiadam.
 7. Jest alternatywa Cayin A55TP. Jedynie brak dostępności, dystrybutor czeka na dostawę. W bezpośrednim porównaniu muzycznym Fezz Audio Titania poległ z tym Cayin. Do tego jakość wykonania Fezz Audio moim zadaniem jest taka sobie. Możesz porównać na zdjęciach dostępnych w Internecie. Na żywo różnica jest dużo większa.
 8. Na zdjęciach widać niedociągnięcia wokół obudowy oraz wokół szczeliny bass-flex. Też położenie koloru czarnego jest takie średnie. To są moje spostrzeżenia.
 9. Jakość wykończenia tych monitorów nie zachwyca. Ciekawie jak z brzmieniem. Prawdopodobnie będzie odwrotność 😅
 10. Zauważyłem też na zdjęciach, że głośniki są metalowe !!! (membrany głośników). Kiedyś przed zakupem słuchałem Elac z membranami metalowymi. Dla mnie brzmienie porażka.
 11. Nigdy nie słuchałem tej serii Tannoy więc ciężko wypowiadać się, w którą stronę brzmienie będzie przebiegało. PS. Życzę wytrwałości w odsłuchach. Jak kupiłeś nowe, poprzez sklep internetowy i nigdzie nie są uszkodzone to masz prawo zwrotu - 14 dni od zakupu.
×
×
 • Utwórz nowe...