Skocz do zawartości

Mih

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Szukam ciągle alternatyw i szału nie ma. Co sądzicie o rozwiązaniu zwykły Chromecast tv czy Xiaomi podłączony pod audio extractor i wtedy do Amp?
 2. Stolarz, ktoś w tym wątku przyklejał właśnie folię do przyciemniania. Byś musiał przeszukać.
 3. Te elac debut, o których pisałem, w czym ustępują magnatowi i temu fs 137. Generalnie wszędzie mają dobre opinie, o tych z propozycji prawie nic nie idzie znaleźć nawet na zagranicznych portalach.
 4. @MobyDick Na podstawie własnych przemyśleń co byś sugerował brać pod uwagę z kolumn podłogowych?
 5. Sporo myślałem i czytałem. Skupię się ma połączeniu Q5 z Elac debut serii f5 lub f6 w zależności co się uda trafić z używek. Szukam tylko jeszcze ostatecznego potwierdzenia czy słusznie sobie ułożyłem w głowie.
 6. @Stolarz Na razie czekam 2dni, ale szacunkowo powinno być ok 2tyg jak pisze kolega wyżej.
 7. @Stolarz Tak, z Ali. Ktoś podlinkował wczesniej gdzieś w wątku link do popularnej oferty i akurat była "promocja".
 8. Te standy odpadają, są po prostu brzydkie... Zakładałem podstawki na meblu lub podłogowe i zaczynam się skłaniać ku podłogowym. Chciałbym zobaczyć jak to w ogóle będzie grało i najwyżej za jakiś czas zrobić upgrade na inny wzmacniacz.
 9. Jak Q5 ogarnie podłogowe to na co patrzeć jeszcze? Myślałem jeszcze, skoro jest możliwość podpięcia i używania z podłogowymi to bym wolał podłogowe bo miejsce na nie będzie.
 10. Mój max to ok 2k. Chciałbym zobaczyć jak to będzie grać i ewentualnie myśleć nad zmianami.
 11. Witajcie, trochę poczytałem wcześniejszych postów i porad przy skromniejszym budżecie ok 3 tys. Podjarałem się Q5 pro i go zamówiłem. Z postów wynikało że to będzie strzał w 10. Wymieniłem kilka wiadomości z Mobym i trochę zgasł mój optymizm. Chciałem podpiąć Q5 pod TV (Smart TV) i prawdopodobnie chromecast. Pokój 20m o klasycznym rozkładzie. Dokładnych wymiarów nie podam bo się jeszcze nie wprowadziłem do nowego mieszkania. Tak jak kilka postów wyżej pisał gAdam jest kilka polecanych głośników i nie wiem co by było najlepsze. Moby mi w sumie polecił Kef q350 lub Magnat 723. Najchętniej bym zapolował na coś używanego bo mam jeszcze czasu zanim Q5 przyjdzie i się wprowadzę. Czy Q5 starczy do takich zastosowań z podstawkami? Coś możecie polecić/ podpowiedzieć w tej sprawie?
×
×
 • Utwórz nowe...